پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | برخی از مهمترین تاخیرهای رسانه ای شده هواپیمایی تابان در سال 96

تاریخ خبر: // کد خبر: 60078 // // // //


برخی از مهمترین تاخیرهای رسانه ای شده هواپیمایی تابان در سال 96

اطلاعات ارایه شده در گزارش حاضر، ادعای پوشش صد در صدی تاخیرهای و دقیق بودن کلیه مطالب را نداشته و احتمال اشتباهات احتمالی در آن نیز وجود دارد. بر این اساس ، تسلیم هرگونه مستندات رسمی از افراد حقیقی و حقوقی،می تواند کمک کار مناسبی در کامل تر شدن گزارش باشد .لیست برخی از تاخیرهای رسانه ای شده از هواپیمایی تابان در سال 1396 به شرح زیر می باشد


برخی از مهمترین تاخیرهای رسانه ای شده هواپیمایی تابان در سال 96

اطلاعات ارایه شده در گزارش حاضر، ادعای پوشش صد در صدی تاخیرهای و دقیق بودن کلیه مطالب را نداشته و احتمال اشتباهات احتمالی در آن نیز وجود دارد. بر این اساس ، تسلیم هرگونه مستندات رسمی از افراد حقیقی و حقوقی،می تواند کمک کار مناسبی در کامل تر شدن گزارش باشد .لیست برخی از تاخیرهای رسانه ای شده از هواپیمایی تابان در سال 1396 به شرح زیر می باشد:

✔ تاخیر 6 ساعته پرواز تهران – استانبول هواپیمایی تابان(پرواز از تهران به استانبول / مورخ 6 اسفند96 / علت آن فوت مادر خلبان ،ذکر شده است).

✔ تاخیر هشت ساعته پرواز تهران_بوشهر وآتش گرفتن هواپیما هنگام تیک آف(پرواز از تهران به بوشهر / مورخ 10 بهمن 96/ علت آن نقص فنی در هواپیما ،ذکر شده است).

✔ تاخیر سه ساعت و 40 دقیقه ای پرواز مشهد- اصفهان هواپیمایی تابان(پرواز از مشهد به اصفهان / پرواز شماره 6209 ، مورخ 22 دی 96 / علت آن نقص فنی در هواپیما ،ذکر شده است).

✔ تاخیر پرواز مشهد – اصفهان(پرواز از مشهد به اصفهان /  مورخ 7 دی 96 / علت آن ،ذکر نشده است).

✔ تاخیر چهار ساعته پرواز مشهد به تهران شرکت تابان(پرواز از مشهد به تهران / پرواز شماره 6325 ، مورخ 1 دی 96 / علت آن تاخیر در ورود هواپیما ،ذکر شده است).

✔ نقص فنی هواپیمای MD88 تابان در فرودگاه تفلیس و بازگشت مسافران به سالن ترانزیت(پرواز از تفلیس به تهران / مورخ 19 آبان 96 / علت آن نقص فنی ،ذکر شده است).

✔ تاخیر ۵ ساعته تابان | گزارشی از درون پرواز(پرواز از تهران به مشهد / پرواز شماره 6254 ، مورخ 29 مهر 96 / علت آن ذکر نشده است).

✔ تأخير در پرواز همدان-مشهد به علت نقص فني(پرواز از همدان به مشهد / مورخ 25 شهریور 96 / علت آن نقص فنی ،ذکر شده است).

✔هفت ساعت سرگردانی مسافران تابان درفرودگاه های مهرآباد و کیش(پرواز از تهران به کیش / پرواز شماره 6263 ، مورخ 22 شهریور 96 / علت آن ،ذکر نشده است).

✔ اعزام زائران اصفهانی با ۱۰ساعت تاخیر به عتبات عالیات(پرواز از اصفهان به نجف / پرواز شماره ۷۲۵۵ ، مورخ 11 شهریور 96 / علت آن نقص فنی هواپیما ،ذکر شده است).

✔ پاسخ روابط عمومى هواپيمايى تابان در خصوص تأخير پرواز استانبول-تهران(پرواز از استانبول به تهران / مورخ 11 شهریور 96 / علت آن مشکلات فنی هواپیما ،ذکر شده است).

✔ تاخیر ۵ ساعته پرواز تهران -مسکو هواپیمایی تابان(پرواز از تهران به مسکو / مورخ 19 مرداد 96 / علت آن ،ذکر نشده است).

✔ تاخیر پرواز قشم به تهران و سرگردانی مسافران در فرودگاه(پرواز از قشم به تهران / پرواز شماره 6228 ، مورخ 2 تیر 96 / علت آن وزش باد و بدی آب و هوا ،ذکر شده است).

✔ تاخیر پنج ساعته پرواز مشهد – اهواز شرکت هواپیمایی تابان(پرواز از مشهد به اهواز /پرواز شماره  6213 ،مورخ 7 فروردین 96 / علت آن نقص فنی هواپیما و ترکیدن لاستیک آن ،ذکر شده است).

اختصاصی ایرلاین پرس


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو