ایرلاین پرس | تبلیغات غیر مجاز در آژانس های مسافرتی / فروش تور مسافرتی در سوپرمارکت ها

تاریخ خبر: // کد خبر: 60947 // // //


تبلیغات غیر مجاز در آژانس های مسافرتی / فروش تور مسافرتی در سوپرمارکت ها

حرمت الله رفیعی ، رئیس انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی ایران به تبلیغات برخی از دفاتر غیرمجاز در برخی از سایت‌ها اشاره کرد و گفت: به دلیل اینکه هیچ مجوزی از سوی سازمان هواپیمایی کشوری و میراث فرهنگی و گردشگری به آن‌ها داده نشده است نمی‌توانند با آن‌ها برخورد کنند و این معضل جدی است که با آن مواجه هستیم در همین راستا از مردم درخواست داریم که با مشاهده این تبلیغات غیرمجاز آن را به انجمن اطلاع دهند.


تبلیغات غیر مجاز در آژانس های مسافرتی / فروش تور مسافرتی در سوپرمارکت ها

تین‌نیوز | 

رئیس انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی ایران به تبلیغات برخی از دفاتر غیرمجاز در برخی از سایت‌ها اشاره کرد و گفت: به دلیل اینکه هیچ مجوزی از سوی سازمان هواپیمایی کشوری و میراث فرهنگی و گردشگری به آن‌ها داده نشده است نمی‌توانند با آن‌ها برخورد کنند و این معضل جدی است که با آن مواجه هستیم در همین راستا از مردم درخواست داریم که با مشاهده این تبلیغات غیرمجاز آن را به انجمن اطلاع دهند.

حرمت الله رفیعی در گفت‌وگو با تین‌نیوز در توضیح این موضوع که اخیراً شاهد هستیم که برخی از سایت‌ها که مجوز دارند با بی‌توجهی اقدام به تبلیغ آژانس‌های هواپیمایی فاقد مجوز می‌کنند و مردم با اعتماد با آن سایت‌ها اقدام به تهیه بلیت می‌کنند. عنوان کرد: بله متأسفانه این موضوع صحت دارد؛ برخی با راه‌اندازی سایت‌هایی بدون اینکه برایشان مهم باشد که آیا این آژانس هواپیمایی مجوز دارد یا خیر یا اینکه اصلاً توانایی برگزاری تورهای گردشگری را خواهد داشت اقدام به تبلیغ می‌کنند، چراکه تنها اولویت برایشان بحث مالی است.

وی افزود: به دلیل اینکه هیچ مجوزی از سوی سازمان هواپیمایی کشوری و میراث فرهنگی و گردشگری به آن‌ها داده نشده است نمی‌توان با آن‌ها برخورد کرد و این معضل جدی است که با آن مواجه هستیم.

رفیعی خاطرنشان کرد: در حال حاضر حتی در مغازه‌ها و سوپرمارکت‌ها شاهدیم که تور عتبات عالیات فروخته می‌شود و متأسفانه این موارد نیز در سالیان اخیر نیز بیشتر شده است اما این مردم هستند که با آگاهی لازم و عدم مراجعه به آن‌ها می‌توانند به کار آن‌ها پایان دهند. یکی از درخواست‌های ما این است که حتماً این موارد را به ما اطلاع دهند تا ما پیگیر این موضوع باشیم.

رئیس انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی ایران در خصوص تخلفات برخی از دفاتر در فروش بلیت عنوان کرد: بنده همیشه در همه‌جا عنوان کرده‌ام که اگر دفاتر خدمات مسافرتی درزمینه فروش بلیت هواپیما تخلفی کرده‌اند به‌طورقطع این موضوع دو سر داشته است؛ چرا شرکت‌های هواپیمایی بایستی با یک نرخ ویژه تنها به یکی از دفاتر، بلیت پروازی خود را ارائه بدهد؟ این نشان می‌دهد که دفاتر با شرکت‌های هواپیمایی وجه مشترک دارند که این نوع تخلفات صوت می‌گیرد. البته با توجه به اقدامات انجام‌گرفته به نظر می‌رسد امسال شاهد چالش کم‌تری در این زمینه باشیم.


منبع : تین نیوز


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو