ایرلاین پرس | تفاهم نامه خرید ۴۰ فروند سوخوی سوپرجت امضا شد

تاریخ خبر: // کد خبر: 66994 // // // // // //


تفاهم نامه خرید ۴۰ فروند سوخوی سوپرجت امضا شد

دو شرکت هواپیمایی ایرانی آسمان و ایرتور در حاشیه نمایشگاه هوایی اوراسیا در ترکیه، تفاهم نامه خرید هریک ۲۰ فروند هواپیمای سوخوی سوپر جت امضا کردند.


تفاهم نامه خرید ۴۰ فروند سوخوی سوپرجت امضا شد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ایروپورتیست ترکیه، شرکت هواپیمایی ایران ایر تور تفاهم نامه ای برای خرید ٢٠ فروند سوخوی سوپرجت SSJ۱۰۰ در نمایشگاه هوایی اورآسیا در آنتالیا امضا کرده است که تحویل این هواپیماها از سال ٢٠١٩ آغاز خواهد شد.

یک مقام مسئول در شرکت هواپیمایی ایران ایرتور با اشاره به مذاکرات انجام شده طی دو سال گذشته گفت: با بررسی‌های کارشناسی صورت گرفته، در مجموع ۲۰ فروندسوخو سوپرجت ۱۰۰ با ظرفیت صد صندلی از سال آینده به مرور به ناوگان هواپیمایی ایران ارتور اضافه می شوند. 

این مقام مطلع افزود: ارزش کلی این تفاهم نامه یک میلیارد دلار است که در ارشوی اوراسیا واقع در شهر آنتالیا ترکیه با حضور معاون وزیر صنایع روسیه اولگف بوتچارف، نماینده شرکت سوخو الکساندر روتسف، مدیرعامل ایران ارتور سیدرضا موسوی رسید و مجید شکاری مالک شرکت ایران ارتور به امضا رسید.

همچنین شرکت هواپیمایی آسمان نیز تفاهم نامه خرید ٢٠ فروند سوخوی سوپرجت SSJ۹۵R را با شرکت سوخو امضا کرده است که بنابر اعلام شرکت هواپیمایی آسمان، این هواپیماها مشمول قوانین مربوط به اوفک نیستند.

منبع : خبرگزاری مهر


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو