ایرلاین پرس | آل سعود خدمات امنیتی حج را به صهیونیست‌ها واگذار کرد

تاریخ خبر: // کد خبر: 68472 // // //


آل سعود خدمات امنیتی حج را به صهیونیست‌ها واگذار کرد

رژیم سعودی به عنوان شریک رژیم اسرائیل، سازماندهی و حفظ امنیت مراسم حج تمتع و عمره را به یک شرکت صهیونیستی واگذار کرد.


آل سعود خدمات امنیتی حج را به صهیونیست‌ها واگذار کرد

آل سعود خدمات امنیتی حج را به صهیونیست‌ها واگذار کردبه گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، ارگان انتشاراتی حزب سعادت ترکیه، رژیم عربستان سعودی به بهانه احیای اسلام میانه رو در عربستان سعودی، روابط خود را با رژیم صهیونیستی گسترش داده است.

رژیم عربستان سعودی در اوایل ماه مارس، فرودگاه‌های عربستان را بر روی هواپیما‌های اسرائیلی گشود. اکنون علیرغم واکنش و اعتراض‌های حجاج و مسلمانان جهان، سازماندهی و حفظ امنیت مراسم حج تمتع و عمره را به یک شرکت اسرائیلی واگذار کرد. رژیم عربستان سعودی تلاش می‌کند که در منطقه خاورمیانه به عنوان شریک رژیم اسرائیل عمل کند. رژیم آل سعود در راستای این هدف بین شرکت بین المللی التسهیل عربستان سعودی، مسئول امور حج با شرکت اسرائیلی امنیتی VFS Global قرارداد همکاری امضاء کرد. شرکت اسرائیلی همه اطلاعات حجاج را جمع آوری و ثبت خواهد کرد.

بنیامین نتانیاهو چندی قبل اعلام کرد که رژیم عربستان سعودی فضای هوایی این کشور را بر روی هواپیما‌های اسرائیلی که از هندوستان به مقصد اسرائیل پرواز می‌کنند، گشوده است. یکی از کاربران توئیتر بنام «العهد الجدید» که از افراد نزدیک به کانون تصمیم گیر پنهان در عربستان سعودی است، با انتشار پیامی اعلام کرد: شرکت بین المللی التسهیل عربستان سعودی مسئول امور حج با شرکت امنیتی اسرائیلی VFS Global قرارداد همکاری امضاء کرده است.

صاحب شرکت التسهیل امیر عبدالله بن فیصل است. وی در ماه نوامبر ۲۰۱۷ یکی از دویست شاهزاده و مقام عالی رتبه عربستان سعودی بود که به دستور محمد بن سلمان بازداشت شد. امیر عبدالله بن فیصل بعد از واگذاری شرکت به دولت آل سعود آزاد شد.

منبع: راه دانا

انتهای پیام/

خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه ای منتشر می شود.


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو