ایرلاین پرس | سپاه انصار پرونده درخشانی از خود به جای گذاشته است

تاریخ خبر: // کد خبر: 69986 // // //


سپاه انصار پرونده درخشانی از خود به جای گذاشته است

دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا گفت: حقا و انصافا سپاه انصار طی ۴۰ سال گذشته پرونده درخشانی از خود به جای گذاشته است.


سپاه انصار پرونده درخشانی از خود به جای گذاشته است

سرلشکر پاسدار «سید یحیی صفوی» در مراسم گرامیداشت سالروز تشکیل سپاه حفاظت انصارالمهدی (عج) که صبح امروز (یکشنبه) در ساختمان قدیم مجلس برگزار شد، اظهار کرد: اوایل پیروزی انقلاب ما از کید دشمنان خبیث همچون آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها غفلت کردیم و به همین دلیل شاهد ترور برخی از چهره‌های برجسته نظام بودیم.

وی با بیان اینکه امام خمینی (ره) آینده را می‌دیدند، گفت: زمانی که امام خمینی (ره) فرمان حفاظت از هواپیما‌ها توسط سپاه را صادر کردند، ما ۲ نفر محافظ را برای هر هواپیما تعیین کردیم، اما امام (ره) فرمودند ۲ نفر برای حفظاظت از هواپیما کم است و باید ۴ نفر این کار را انجام دهند.

سرلشکر صفوی افزود: حقا و انصافا سپاه انصار طی ۴۰ سال گذشته پرونده درخشانی از خود به جای گذاشته است.

دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا با بیان اینکه چه کسی باور می‌کند رژیم صهیونیستی در پشت صحنه ترور دانشمندان هسته‌ای ما قرار نداشته باشد، عنوان کرد: مجددا اخیرا شاهد بودیم که نتانیاهو مزخرفاتی را نشان داد و با نشان دادن مدارک جعلی، دروغ‌های بزرگی را به جمهوری اسلامی ایران نسبت داد.

دستیار و مشاور فرمانده‌ کل‌ قوا در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به پیروزی‌های جمهوری اسلامی در منطقه و شکست‌های پی‌درپی آمریکا گفت: تا قبل از پیروزی انقلاب روحیه مقاومت و ایستادگی در ملت‌های منطقه وجود نداشت. پس از آن همه ملت‌های منطقه به این نتیجه رسیدند که مسیر ملت ایران مسیر دستیابی به استقلال و آزادی است.

وی خاطرنشان کرد: ملت بزرگ ایران تجربه به دست آمده در دفاع مقدس را برای مقابله با تروریست‌های تکفیری در اختیار ملت‌های عراق و سوریه قرار داد و به همین جهت آنها توانستند در مقابل تکفیری‌ها مقاومت کنند.

سرلشکر صفوی ادامه داد: امروز سعودی‌ها سه سال است که مردم مظلوم یمن را محاصره کردند و مجامع بین‌المللی هم در مقابل این جنایت آنها سکوت کرده‌اند. پیروزی‌هایی که در سایه فرهنگ جهاد و مقاومت و حفاظت از منافع ملی حاصل شده است، ملت ما را مقتدر کرده و ما امروز با اقتدار کشورمان را مدیریت می‌کنیم.

دستیار و مشاور فرمانده کل قوا با بیان اینکه امنیت جمهوری اسلامی از بین رفتنی نیست، تاکید کرد: جمهوری اسلامی علاوه بر تامین امنیت خود، امنیت غرب آسیا را نیز تامین کرده است؛ این آمریکاست که منطقه را به آتش کشیده و حضور آنها در منطقه موجب ناامنی است.

وی تصریح کرد: مقامات آمریکایی خودشان به ایجاد داعش اذعان داشتند و ما امروز مدارکی داریم که آنها در حال انتقال داعش به افغانستان هستند. اگر امروز ترامپ مسائلی را درباره برجام بیان می‌کند به خاطر شکست‌هایی است که از ایران در منطقه خورده است.

سرلشکر صفوی با بیان اینکه ملت ایران شکست ناپذیر است، عنوان کرد: آمریکایی‌ها مجبور به ترک سوریه و عقب‌نشینی از غرب آسیا هستند و نمی‌توانند با ملت بزرگ ایران دست و پنجه نرم کنند.

دستیار و مشاور فرمانده کل قوا در پایان با اشاره به انتشار اسنادی از سوی اندیشکده‌های آمریکایی،گفت: براساس پیش‌بینی آمریکایی‌ها در سال 2030 رژیم آل‌سعود وجود نخواهد داشت و ایران قدرت اول منطقه است. ما به آمریکا پیام می‌دهیم که آنها نمی‌توانند با محاصره اقتصادی ملت ایران را به تسلیم بکشند.

منبع: میزان


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو