ایرلاین پرس | دو برابر شدن قیمت بلیت در پی لغو پرواز شیراز-تهران

تاریخ خبر: // کد خبر: 70860 // // // //


دو برابر شدن قیمت بلیت در پی لغو پرواز شیراز-تهران

در پی انتشار لغو پرواز ساعت 17 روز چهارشنبه ( 19 اردیبهشت) هواپیمایی آتا به شماره 5624، از شیراز به مقصد تهران که به دلیل خرابی هواپیما صورت گرفت، بهای بلیت این پرواز به دو برابر افزایش یافت.


دو برابر شدن قیمت بلیت در پی لغو پرواز شیراز-تهران

تین‌نیوز | 

باشگاه  شهروند خبرنگار: در پی انتشار لغو پرواز  ساعت 17 روز چهارشنبه ( 19 اردیبهشت) هواپیمایی آتا به شماره 5624، از شیراز به مقصد تهران که به دلیل خرابی هواپیما صورت گرفت، بهای بلیت این پرواز به دو برابر افزایش یافت.

یک مسافر پرواز شیراز-تهران به تین‌نیوز گفت: فروش بلیت این پرواز توسط ایرلاین‌ قشم‌ایر به‌صورت سفارشی و مخفیانه و با دوبرابر قیمت نیز باعث ناراحتی و سردرگمی مسافران پرواز شیراز- تهران شده است.

وی افزود: این در حالی است که مسافران این پرواز نیز در اعتراض به مسئولان ایرلاین آتا در پی دوبرابر شدن قیمت پروازهای دیگر، بازخورد خوب و مناسبی نگرفتند.

به گزارش تین‌نیوز، بنابر اظهارات مسئولان ایرلاین آتا مستقر در فرودگاه شیراز، پس از بازگشت این هواپیما به فرودگاه شیراز،  مقرر شد قطعه معیوب این هواپیما به‌وسیله پرواز قشم ارسال‌شود و هواپیما پس از رفع خرابی مسافران را منتقل کند و بقیه مسافران با پروازی که ساعت 2 و نیم پنجشنبه از تهران به شیراز پرواز دارد به تهران بازگرداننده شوند.

به گفته این شهروند ایرلاین آتا اعلام کنسلی پرواز را انجام نداده‌است تا به‌واسطه چارتری بودن پرواز مسافران قادر به بازپس‌گیری وجوه خود نباشند. به گفته وی افرادی که توانایی خرید بلیت با دوبرابر قیمت داشتند با این قیمت و با پروازهای قشم ایر عزیمت کردند اما بقیه منتظر پرواز ساعت 2 و نیم پنجشنبه تهران شده‌اند.


منبع : تین نیوز


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو