تاریخ خبر: // کد خبر: 71257 // // // // //

شرکت فراسا پرواز سیمیا

شرکت فراسا پرواز سیمیادر زمینه های طراحی و ساخت، طراحی و ساخت، تعمیر و ارتقاء، آموزش و ارائه خدمات تصویربرداری با پرنده های بدون سرنشین فعالیت می‌نماید.

شرکت فراسا پرواز سیمیا

نام شرکت:

شرکت فراسا پرواز سیمیا

شرکت دانش بنیان فراساپروازسیمیا متشکل از جمعی از نخبگان دانشگاهی، فعالیت خود را از سال 1393 در زمینه طراحی و ساخت پرنده های عمود پرواز(مولتی روتور) آغاز نمود و در اوایل سال 1394 با ایده محوری طراحی و ساخت ربات های پرنده با قابلیت تصویربرداری، سم پاشی و بازرسی های غیرمخرب در پارک علم و فناوری استان مرکزی مورد پذیرش قرار گرفت و فعالیت خود را در سطح استان مرکزی با ارائه خدمات خود به ارگان های دولتی آغاز نمود.

این شرکت از بدو تأسیس با بهره‌گیری از استاندارها و روش های جدید طراحی و با بهره گیری از توان نخبگان و متخصص ارشد خود پروژه های موفقی تا این زمان به بهره برداری رسانده است.هم اکنون این مجموعه شامل 4 واحد جداگانه طراحی، ساخت، تحقیق و توسعه و خدمات می باشد و با گردآوری این بخش ها تحت نامی یکسان سعی در ارائه کامل خدمات و فروش محصولات هوایی به ارگان ها و سازمان های دولتی و خصوصی و اشخاص دارد.

بالابردن کیفیت کارهای ارائه شده در چهارچوب استاندارد حاکم در دنیا، امری نیست که به طور اتفاقی حاصل گردد. دیدگاه بلند مدت در تحقیق، تولید، عرضه و پشتیبانی از جمله نگرش کاربردی ما در کار است، نگرشی که به شهادت آنچه انجام گرفته است برای مجموعه فراساپروازسیمیا تخصص و برای مشتریان آن رضایت را به همراه داشته است.

 

مدیر عامل:

ناصر فهیمی راد

آدرس:

اراک- انتهای خیابان شهید رجایی- بلوار قدوسی – پارک علم و فناوری استان مرکزی- شرکت فراساپروازسیمیا

تلفن:

086-32271018

ایمیل:

FARASAPARVAZ@GMAIL.COM

 با اندکی تلخیص و اضافات بر گرفته از:

farasaparvaz.com

asia.ir

برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

اخبار متفرقه (سایر حوزه ها)

آرشیو

پربازدید

ایران ایر تور

آرشیو

آسمان

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

معراج

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو