ایرلاین پرس | بررسی ایده‌های برتر ابرپروژه فرودگاهی در هفته جاری

تاریخ خبر: // کد خبر: 71395 // // //


بررسی ایده‌های برتر ابرپروژه فرودگاهی در هفته جاری

چندی پیش شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) اعلام کرد در نظر دارد؛ در راستای دستیابی به ایده‌های برتر برای طراحی پایانه مسافری هوایی بین‌المللی ایرانشهر از طریق فراخوان عمومی به مرحله اجرا بگذارد که این اقدام در راستای جلب مشارکت همه علاقه‌مندان و صاحبان اندیشه و طراحان صورت می‌گیرد.


بررسی ایده‌های برتر ابرپروژه فرودگاهی در هفته جاری

تین‌نیوز | 

ترمینال ایرانشهر بزرگ‌ترین و مهم‌ترین ترمینال مسافری بین‌المللی در ایران است که در فاز نخست ظرفیت جابه‌جایی ۲۵ میلیون، در فاز دوم ظرفیت جابه‌جایی ۶۳ میلیون و در فاز نهایی ظرفیت ۱۰۰ میلیون مسافر را خواهد داشت از این رو چندی پیش شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) اعلام کرد در نظر دارد؛ در راستای دستیابی به ایده‌های برتر برای طراحی پایانه مسافری هوایی بین‌المللی ایرانشهر از طریق فراخوان عمومی به مرحله اجرا بگذارد که این اقدام در راستای جلب مشارکت همه علاقه‌مندان و صاحبان اندیشه و طراحان صورت می‌گیرد.

شهرام آدم‌نژاد مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام در گفت‌وگو با تین‌‍نیوز در خصوص فراخوان جذب ایده و آغاز طراحی پایانه مسافربری هوایی ایرانشهر، توضیح داد: قرار است بزرگ‌ترین پروژه فرودگاهی کشور با مساحتی حدود 400 هزار مترمربع ساخته شود در همین راستا فراخوان ایده‌های برتر برای جلب مشارکت در این ابر پروژه اعلام شد تا مردم بتوانند انتظار و ذهنیت خود را از پایانه اصلی فرودگاه کشورشان داشته باشند.

وی می‌افزاید: در همین رابطه، وزیر راه و شهرسازی به نکته بسیار مهم و حائر اهمیتی اشاره کردند مبنی بر اینکه حق هر ایرانی است که در این اتفاق بسیار مهم سهم داشته باشند از همین رو بایست فرصتی ایجاد شود برای کسانی که علاقه‌مند هستند در بزرگ‌ترین پروژه و به‌نوعی ابر پروژه فرودگاهی خود سهیم باشند.

مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام با بیان اینکه در روزهای پایانی سال گذشته فراخوان جذب ایده و آغاز طراحی ترمینال ایرانشهر داده شد، افزود: در راستای این فراخوان ایده‌هایی از داخل و خارج کشور به دست ما در شهر فرودگاهی امام رسیده است که در هفته جاری این ایده‌ها توسط کمیته داوران بررسی خواهد شد.

آدم‌نژاد توضیح داد: ایده‌های برگزیده در نهایت برای کارهای مهندسی و خدمات مهندسی به دست مهندسان مشاور خواهد سپرده و از آن‌ها در طراحی پایانه مسافربری هوایی ایرانشهر استفاده خواهد شد.


منبع : تین نیوز


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو