پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | گلایه های همسر یک مهماندار از شوخی نابجای سلبرتی در فضای مجازی

تاریخ خبر: // کد خبر: 71540 // // // //


گلایه های همسر یک مهماندار از شوخی نابجای سلبرتی در فضای مجازی

گاهی شوخی های نابجایی که در فضای مجازی نشر پیدا می کنند به قیمت آزرده شدن و حتی ترسیدن برخی از مخاطبین آن می شود برای نمونه گلایه همسر یک مهماندار را باهم می خوانیم.لطفا بیشتر، مواظب پیامد برخی از شوخی ها باشیم.


گلایه های همسر یک مهماندار از شوخی نابجای سلبرتی در فضای مجازی

سلام وقت بخیر

من همسر یکی از مهماندارهای نفت ایرلاین یا کارون هستم و از اونجایی که به وظیفه شناسی ایشون و همکارانشون بی نهایت افتخار می کنم و همیشه شاهد تلاش و حرمت و ارزش قائل شدن این عزیزان برای امنیت و سلامت مسافرانشون بودم، لازم دونستم مسئله ایی رو که مدت هاست ذهنم رو مشغول کرده با شما و مخاطبین فهیمتون در میان بگذارم.همه ما بارها از طریق همین پیج شاهد نقدهای صحیح و البته بجای هموطنان عزیزمون که باعث به چالش کشیده شدن مسئولین و ایرلاین های مربوطه برای برطرف کردن کاستی ها و اهمیت به آرامش روانی مسافر بوده ایم که بسیار قدم مثبت و سازنده ایی بوده است. ولی بحث امروزه من نوعی جسارتا نادانی و کاسه داغ تر از آش شدن بعضی از به اصطلاح سلبرتی های دنیای مجازی هست که با استفاده از تریبونی که به لطف ما مردم بدست آورده اند البته از روی جهل و نداشتن دانش کافی، به خود اجازه ایجاد بدبینی و بی اعتماد در مسائل مختلف می دهند.

امروز اتفاقی عکسی را دیدم که بینهایت من را هم به عنوان یک شهروند و هم به عنوان کسی که زندگی شخصیش کاملاً با صنعت هوانواردی کشور اجین شده را آزرده کرد و ترسوند( عبارت  إنا لله وإنا إلیه راجعون ……… هواپیمایی کارون).

ای کاش این دلواپسان همیشه در صحنه قبل از انتشار افکار و برداشت های سطحی و غلطشون اندکی به فکر امثال همسر بنده و خانوادهاشون و تاثیری که از این قبیل صحنه ها می گیرند هم می بودند. اما از شما خواهش می کنم همونطور که ایشون یک ایرلاین رو خیلی راحت زیر سوال برده ، شما هم به عنوان یک رسانه زحمتکش در این زمینه این حجم وسیع از نادانی رو حداقل به خود ایشون با انتشار این عکس نشون بدید.

با اندکی اضافات و تلخیص، برگرفته از کانال تلگرامی کن نیوز


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو