ایرلاین پرس | تغییر رئیس اداره گذرنامه و کنترل مرزی شهر فرودگاهی امام

تاریخ خبر: // کد خبر: 73176 // // //


تغییر رئیس اداره گذرنامه و کنترل مرزی شهر فرودگاهی امام

سردار سرتیپ دوم غلامرضا رضائیان رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی ناجا با ابلاغ حکمی سرهنگ امید نودهی را به‌عنوان رئیس اداره گذرنامه و کنترل مرزی شهر فرودگاهی امام خمینی‌(ره) منصوب کرد.


تغییر رئیس اداره گذرنامه و کنترل مرزی شهر فرودگاهی امام

تین‌نیوز | 

رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی ناجا با ابلاغ حکمی سرهنگ امید نودهی را به‌عنوان رئیس اداره گذرنامه و کنترل مرزی شهر فرودگاهی اماممنصوب کرد.

 علی رستمی معاون امور فرودگاهی و عضو هیئت‌مدیره شرکت شهر فرودگاهی امام در مراسم تکریم و معارفه رؤسای اداره گذرنامه و کنترل مرزی شهر فرودگاهی امام از اقدامات سرهنگ فقیه‌ عبداللهی رئیس پیشین اداره گذرنامه و کنترل مرزی شرکت شهر فرودگاهی امام  تشکر کرد.

رستمی با خیرمقدم به سرهنگ نودهی و آرزوی توفیق برای وی در انجام مسئولیت‌های محوله، جلب رضایت مسافران با برنامه‌ریزی دقیق و هوشمندانه و مدیریت مناسب گیت‌های گذرنامه جهت جلوگیری از تشکیل صفوف طولانی را خواسته‌های فرودگاه بین‌المللی امام  از اداره گذرنامه و کنترل مرزی برشمرد.

 در ادامه سردار نیک‌خواه رئیس بازرسی پلیس اطلاعات و امنیت ناجا با اشاره به موقعیت حساس و قابل‌توجه شهر فرودگاهی امام به‌عنوان مرز اصلی هوایی کشور و سوابق طولانی سرهنگ نودهی در حوزه هوانوردی و فرودگاهی، اقدامات اداره گذرنامه و کنترل مرزی درخصوص آمادگی برای راه‌اندازی ترمینال سلام را تشریح کرد و افزود: «هماهنگی‌های لازم برای جذب افراد موردنیاز و به‌روز‌رسانی سیستم‌ها به‌منظور شروع به کار ترمینال سلام صورت گرفته و برنامه‌ریزی‌شده تا زمان ایستایی صف‌های گذرنامه در ساعات اوج پرواز به حداقل برسد»

 سرهنگ صمدی رئیس پلیس مهاجرت و گذرنامه ناجا نیز از آمادگی اداره گذرنامه و کنترل مرزی برای خدمت‌رسانی به مسافران ترمینال سلام خبر داد.

به گزارش واحد مرکزی خبر، در پایان این مراسم با ارائه لوح تقدیر از طرف مهندس شهرام آدم‌نژاد مدیرعامل و رئیس هیئت‌مدیره شرکت شهر فرودگاهی امام از زحمات سرهنگ فقیه‌ عبداللهی تقدیر شد.


منبع : تین نیوز


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو