ایرلاین پرس | یک هزار لیتر روغن هیدرولیک هواپیما در شاهرود کشف شد

تاریخ خبر: // کد خبر: 73350 // // //


یک هزار لیتر روغن هیدرولیک هواپیما در شاهرود کشف شد

سرهنگ سید مجتبی اشرفی ، فرمانده انتظامی شاهرود از کشف یک هزار لیتر روغن هیدرولیک هواپیما در ایستگاه شهید نوری این شهرستان خبر داد و گفت: ارزش این محموله بیش از دو میلیارد ریال برآورد می‌شود.


یک هزار لیتر روغن هیدرولیک هواپیما در شاهرود کشف شد

سرهنگ سید مجتبی اشرفی بعدازظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران بابیان اینکه یک هزار و ۴۱۶ لیتر روغن هیدرولیک هواپیما در ایستگاه شهید نوری شاهرود کشف شد، ابراز داشت: با بررسی یک دستگاه کامیون در جریان ایست و بازسی ماموران نیروی انتظامی متوجه این محموله شدند که بررسی‌های بیشتر نشان داد این محموله فاقد مدارک و اسناد قانونی و مورد تأیید گمرک و صد درصد قاچاق است.

وی بابیان اینکه ارزش این محموله بیش از دو میلیارد ریال برآورد می‌شود، افزود: پرونده متهم پس از تکمیل بازجویی تحویل مراجع قضایی خواهد شد که تا از طریق بتوان به نشانی برای شناسایی همدستان این عملیات قاچاق دست‌یافت لذا تلاش برای دستگیری سرنخ‌های اصلی این پرونده ادامه دارد.

فرمانده انتظامی شاهرود بابیان اینکه این کامیون محتوای روغن هیدرولیک هواپیما از مشهد بارگیری شده و قصد تخلیه آن را در تهران داشت که با هوشیاری ماموران از رسیدن به پایتخت بازماند، ابراز داشت: رویکرد اصلی ناجا مبارزه با قاچاق کالا است از این‌رو تمامی مبادی ورودی استان به لحاظ ورود و خروج کالای قاچاق به‌دقت موردبررسی قرار می‌گیرد.

اشرفی بابیان اینکه پلیس برای حمایت از کالای ایرانی به شدت با قاچاق برخورد می‌کند، اضافه کرد: با توجه به اینکه قاچاق کالا باعث ضربه زدن به اقتصاد کشور می‌شود لذا برای جلوگیری از این امر ماموران در پاسگاه شهید نوری شاهرود محموله‌ها را زیر نظر دارند که در راستای این پایش طی عملیات بازرسی این محموله قاچاق از یک دستگاه خودرو کامیون کشف و ضبط شد.

منبع : خبرگزاری مهر


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو