ایرلاین پرس | اعزام زائران 9 استان به حج از فرودگاه امام خمینی(ره)

تاریخ خبر: // کد خبر: 73571 // // //


اعزام زائران 9 استان به حج از فرودگاه امام خمینی(ره)

شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) در تلاش است با بهره‌برداری ترمینال سلام، اعزام و پذیرش زائران خانه خدا از 9 استان کشور را از این ترمینال انجام دهد.


اعزام زائران 9 استان به حج از فرودگاه امام خمینی(ره)

به گزارش خبرگزاری فارس، نخستین جلسه هماهنگی عملیات حج تمتع سال 1397 شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی‌(ره) با حضور اعضای هیأت مدیره، مدیران و مهمانان ویژه از سازمان حج و زیارت برگزار شد.

در این جلسه علی رستمی معاون امور فرودگاهی و عضو هیأت مدیره شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) با اشاره به شروع پروازهای حج از تاریخ 27 تیرماه خاطر نشان کرد: حجاج 9 استان کشور امسال از طریق فرودگاه بین‌المللی امام خمینی‌(ره) راهی سرزمین وحی می‌شوند.

رستمی با تأکید بر حساسیت مدیر عامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی‌(ره) بر روی عملیات اعزام و پذیرش حجاج، گفت: تمام تلاش بر این است که امسال عملیات اعزام و پذیرش حجاج از ترمینال سلام صورت گیرد که به احتمال بسیار زیاد این مهم عملی خواهد شد.

در این جلسه که با حضور اکبری مدیر کل دفتر برنامه‌ریزی و اعزام زائران حج، سیدعباس حسینی مدیر حج و زیارت استان تهران و فرشید مهران مدیرکل تغذیه و تدارکات سازمان حج و زیارت برگزار شد، مقرر شد تا به منظور افزایش هماهنگی بین دست‌اندرکاران و رفع نواقص سال‌های گذشته، این جلسات به صورت هفته‌ای و منظم تا پایان سفرهای حج ادامه داشته باشد.

به گزارش فارس، پروازهای اعزام حجاج از تاریخ 27 تیر ماه آغاز و تا 24 مرداد ادامه خواهد داشت و پیش‌بینی می‌شود تعداد حجاجی که طی این زمان از فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) اعزام می‌شوند، به 25 هزار نفر برسد.

انتهای پیام/

منبع : فارس نیوز


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو