ایرلاین پرس | جذب مسافر پرواز فرودگاه همدان ـ تهران تنها با آژانس‌ها نیست

تاریخ خبر: // کد خبر: 73830 // // //


جذب مسافر پرواز فرودگاه همدان ـ تهران تنها با آژانس‌ها نیست

معاون گردشگری اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری همدان با بیان اینکه جذب مسافر تنها بر عهده آژانس‌ها نیست، گفت: از 50 آژانس همدان حدود 5 تا 6 آژانس دارای «بند الف» بوده است.


جذب مسافر پرواز فرودگاه همدان ـ تهران تنها با آژانس‌ها نیست

پرواز همدان ـ تهران که حدود دو ماه است راه‌اندازی شده است، اکنون با ظرفیت کم انجام می‌شود و به گفته مدیر فرودگاه باید آژانس‌ها در این زمینه ورود کرده و جذب مسافر داشته باشند.

بر این اساس معاون گردشگری اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری همدان در این خصوص در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان در خصوص همکاری آژانس‌ها در افزایش ظرفیت پروازهای همدان ـ تهران اظهار کرد: همه ایراد را مربوط به آژانس‌ها می‌دانند در حالی که آژانس‌ها هیچ نقشی ندارند.

علی خاکسار با بیان اینکه آژانس‌ها پکیج تور دارند و این مشتری است که نوع سفرش را انتخاب می‌کند، افزود: از 50 آژانس همدان حدود 5 تا 6 آژانس دارای «بند الف» بوده و صدور بلیت دارند و مابقی آنها مجوز صدور بلیط ندارند.

وی با اشاره به اینکه آژانس‌ها کمک خود را برای جذب مسافر فرودگاه دارند، گفت: آژانس‌ها نیز جلساتی با مدیر فرودگاه داشتند و تأکید بر جذب مسافر شد اما واقعاً جذب مسافر تنها بر عهده آژانس‌ها نیست و باید کل استان حمایت کنند.

معاون گردشگری اداره‌ کل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری همدان با بیان اینکه اکنون وضعیت پروازها بهتر از قبل شده است، بیان کرد: امیدواریم این روال ادامه یابد و شاهد ماندگاری و تثبیت پرواز همدان ـ تهران باشیم.

 

منبع: فارس نیوز


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو