ایرلاین پرس | آتا اطلاعیه ای مبنی بر داستان دقیقه ٩٠ صادر کرد

تاریخ خبر: // کد خبر: 73871 // // // //


آتا اطلاعیه ای مبنی بر داستان دقیقه ٩٠ صادر کرد

آتا اطلاعیه ای مبنی بر داستان دقیقه ٩٠ پخش نمود، این درحالیست که درتاریخ ٢٨ فروردین اطلاعیه ای برای طراحی لیوری هواپیما منتشر کرده بود و طرح های خوبی هم به این شرکت ارسال شده بود.


آتا اطلاعیه ای مبنی بر داستان دقیقه ٩٠ صادر کرد

آتا اطلاعیه ای مبنی بر داستان دقیقه ٩٠ پخش نمود، این درحالیست که در تاریخ ٢٨ فروردین اطلاعیه ای برای طراحی لیوری هواپیما منتشر کرده بود و طرح های خوبی هم به این شرکت ارسال شده بود.
در متن این خبر آمده است:

بسمه تعالی
طرح بدنه هواپیمای تیم ملی فوتبال و داستان دقیقه 90
هواپیمایی آتا طی سالهای گذشته بنا بر وظیفه ملی ، حمایت قاطع از تیم ملی فوتبال ایران را در دستور کار قرار داده است. این حمایت حداقل تا پایان جام ملت های آسیا که دی ماه سال جاری برگزار خواهد شد، ادامه خواهد داشت.
بر همین اساس هواپیمایی آتا طراحی بدنه هواپیمای تیم ملی فوتبال را در دستور کار قرار داده و بنا به حساسیت های دلسوزان جامعه نسبت به انقراض نسل یوزهای ایرانی، تصویرسازی این گونه ارزشمند را به همراه پرچم مقدس جمهوری اسلامی، در قالب فراخوان یک مسابقه طراحی بدنه منتشر نمود. با توجه به اینکه در بازه زمانی کوتاه هیچ یک از طرح های ارسالی مورد تأیید هیأت داوران و فدراسیون فوتبال قرار نگرفت، طی توافق مشترک با فدراسیون فوتبال و در قالب پروژه تجاری این طراحی توسط یکی از شرکت های معتبر نهایی شد. تمامی این اقدامات در بازه زمانی کوتاه یک ماهه شکل اجرایی به خود گرفت.
با توجه به اینکه داستان فعالیت های دقیقه 90 همواره شامل حال است رونمایی این طرح نیز همزمان با رونمایی سرود تیم ملی فوتبال، روز یک شنبه سی ام اردیبهشت ماه در محل تالار وحدت تهران در دستور کار قرار گرفت. مدل هواپیمای تیم ملی فوتبال در جام جهانی Airbus 320 خواهد بود، لذا همین مدل در قالب ماکت در برنامه فوق الذکر باید رونمایی می شد اما تهیه ماکت با این سرعت و در این ابعاد طی دو روز تقریباً غیر ممکن بود. لذا به دلیل نمادین بودن این حرکت و دسترسی به ماکت بوئینگ 787این طرح بر روی ماکتی با این مدل انجام و روز گذشته در تالار وحدت رونمایی شد. هدف از این اقدام صرفاً نمایش طرح بدنه هواپیمای تیم ملی فوتبال ایران بود. هواپیمایی آتا از توجه و حساسیت مردم عزیز و اینکه هیچ اقدامی از نگاه تیزبین آنها دور نمی ماند، به سهم خود قدردان و سپاسگزار است
با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از کانال تلگرامی Aviation Geek

 


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو