ایرلاین پرس | ضرورت تلاش برای انتقال دانش و تکنولوژی آموزشی به روز دنیا

تاریخ خبر: // کد خبر: 74572 // // //


ضرورت تلاش برای انتقال دانش و تکنولوژی آموزشی به روز دنیا

مدیر عامل فرودگاه بین المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام با حضور در دانشگاه علمی کاربردی صنعت هوانوردی آسمان ایرانیان با اقدامات و فعالیت های این مرکز از نزدیک آشنا شد.


ضرورت تلاش برای انتقال دانش و تکنولوژی آموزشی به روز دنیا

سعید زرندی در نشستی که با مسئولان دانشگاه علمی کاربردی صنعت هوانوردی آسمان ایرانیان داشت، حوزه آموزشی این دانشگاه را ارزشمند عنوان کرد و افزود: حوزه آموزشی که در حال انجام آن هستید در سطح کشور و استان ارزشمند است و به دلیل تخصصی بودن، می تواند برای کشور و پیام فرصت خوبی تلقی شود.

وی از حضور دانشگاه و دانشجویان آسمان ایرانیان در پیام به عنوان یک فرصت یاد کرد و گفت: این مجاورت می‌تواند برای دو طرف مفید باشد و بنده به عنوان رئیس پیام، دیدگاه مثبتی نسبت به دانشگاه و آموزش هایی که ارائه می دهد، دارم.

زرندی با تاکید بر استفاده از آخرین ابزار و اطلاعات علمی روز دنیا اظهار داشت: برای اینکه از سایرین تمایز داشته باشید پیشنهاد می‌کنم با شرکای خارجی نیز وارد همکاری و فعالیت شوید و در حوزه انتقال دانش روز فعالیت کنید.

وی حوزه MRO را یک صنعت با اهمیت برای پیام تلقی کرد و اظهار داشت: خدمات تعمیرات هواپیما MRO، یک بخش کلیدی برای پیام محسوب می شود و هر چقدر فضای MRO را بتوانیم توسعه دهیم برای من ارزشمند است منتهی آنچه که در نظر و چشم انداز من است با اقدامات فعلی بسیار متفاوت است.

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی پیام، افزود، در بازدیدهایی که از کشورهای خارجی در حوزه MRO داشتم با آنچه که ما در حال انجام آن هستیم تفاوت خیلی زیادی وجود دارد و پیشنهاد می کنم در این حوزه نیز شرکای خارجی جذب نمایید و انتقال تکنولوژی را از این مسیر دنبال کنید.

زرندی تصریح کرد: اقداماتی که ما در این حوزه در حال انجام آن هستیم به نظرم لبه تکنولوژی محسوب می شود و باید به MRO عمق بیشتری بدهیم .

مدیر عامل فرودگاه بین المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام به علاقه مندی شرکت هایی که در حوزه MROفعال بوده اند برای فعالیت در ایران اشاره نمود و گفت: در سفرهایی که داشته ام کشورهای مختلف در حوزهMRO اعلام علاقمندی برای فعالیت در این حوزه داشته اند و بنده فکر می کنم که شما توانایی جذب این شرکت ها را برای شراکت و فعالیت دارید و از پتانسیل جوانی خود برای این حوزه استفاده کنید.

 

منبع: ایلنا


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو