ایرلاین پرس | آغاز صدور روادید الکترونیکی در فرودگاه شیراز

تاریخ خبر: // کد خبر: 75470 // // //


آغاز صدور روادید الکترونیکی در فرودگاه شیراز

پس از فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) در تهران، فرودگاه شیراز دومین جایی است که روادید الکترونیکی در آن صادر می شود. اقدامی که تاثیر مثبتی بر جذب گردشگر خارجی خواهد داشت.


آغاز صدور روادید الکترونیکی در فرودگاه شیراز

به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز، ظهر امروزبا حضور جمعی از مسئولین کشوری و استانی بهره‌برداری از پروژه نهایی روادید الکترونیکی در شیراز آغاز شد.

معاون امور مجلس و ایرانیان وزارت خارجه در این آئین بهره برداری با اشاره به مزیت‌های روادید الکترونیکی اظهار داشت: پس از فرودگاه امام خمینی، فرودگاه شیراز به‌عنوان دومین شهر کشور از امکان صدور روادید الکترونیکی برخوردار شد.

پناهی آذر صدور روادید الکترونیکی را در صنعت گردشگری یک امتیاز ارزشمند دانست و افزود: با ایجاد روادید الکترونیک و از طریق اینترنت می‌توان از هر نقطه دنیا در سریع‌ترین زمان ممکن گردشگر جذب کرد و مانند گذشته معطل صدور روادید نشد.

وی ادامه داد: کسانی که نیاز به ویزا دارند در هر نقطه دنیا که بتوانند گردشگری را برای شیراز جذب کنند از طریق اینترنت تقاضای روادید کرده و از همان طریق موافقت‌ها را دریافت می‌کنند، یعنی می‌توانند مکان دریافت روادید را فرودگاه شیراز اعلام کرده و در همان‌جا این مجوز را دریافت کنند.

این نماینده مجلس افزود: با صدور روادید الکترونیکی هیچ برچسبی بر گذرنامه زده نخواهد شد و این کار قدم بسیار بزرگی در جذب گردشگران است.

پناهی آذر با بیان اینکه همکاری استاندار فارس، نیروی انتظامی و وزارت خارجه در ایجاد روادید الکترونیکی در شیراز بسیار مؤثر بود، افزود: امید است که در آینده نزدیک مهر ورود و خروج نیز با الکترونیکی شدن کامل تمام موارد، حذف شود.

انتهای پیام/ح

منبع : فارس نیوز


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو