پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | آغاز به کار اولین پرواز «ایرتاکسی» هواپیمایی پویا ایر

تاریخ خبر: // کد خبر: 7553 // // //


آغاز به کار اولین پرواز «ایرتاکسی» هواپیمایی پویا ایر

مدیرعامل شرکت هواپیمایی پویاایر با بیان اینکه اولین پرواز ایرتاکسی این شرکت در هفته جاری در هرمزگان انجام خواهد گرفت، گفت: در طی هفته‌های آینده دو فروند هواپیمای امبرائر ۵۰ نفره به ناوگان مسافری این شرکت خواهد پیوست.


آغاز به کار اولین پرواز «ایرتاکسی» هواپیمایی پویا ایر

مدیرعامل شرکت هواپیمایی پویاایر با بیان اینکه اولین پرواز ایرتاکسی این شرکت در هفته جاری در هرمزگان انجام خواهد گرفت، گفت: در طی هفته‌های آینده دو فروند هواپیمای امبرائر 50 نفره به  ناوگان مسافری این شرکت خواهد پیوست.

محمد محمدی بخش  از راه‌اندازی ایرتاکسی شرکت هواپیمایی پویا خبر داد و عنوان کرد: در هفته جاری برای اولین بار پرواز ایرتاکسی این شرکت در منطقه هرمزگان انجام خواهد گرفت.

وی در همین رابطه ادامه داد: دو فروند هواپیمای 17 نفره برای فعال کردن ایرتاکسی شرکت هواپیمایی پویا به ناوگان این شرکت اضافه شده است.

مدیرعامل شرکت هواپیمایی پویاایر با بیان اینکه ایرتاکسی این شرکت به عنوان پایلوت در مناطق جنوبی کشور فعال خواهد بود، خاطرنشان کرد: دو فروند هواپیمای 50 نفره امبرائر طی هفته‌های آینده به ناوگان هوایی این شرکت اضافه خواهد شد.

محمدی بخش افزود: این دو فروند هواپیما بمباردیر 15 ساله هستند که کارهای ثبت آن در سازمان هواپیمایی کشوری در حال انجام است.

وی در خصوص تعداد ناوگان شرکت هواپیمایی پویا‌ایر، توضیح داد: در حال حاضر شرکت هواپیمایی پویا دو فروند جت وی‌آی‌پی و دو فروند هواپیمای باری که به 5 قاره دنیا پرواز می‌کند را دارد و با اضافه شدن دو فروند هواپیمای امبرائر تعداد ناوگان مسافری این شرکت به 5 هواپیما خواهد رسید.


منبع : تین نیوز


دیدگاه خود را بنویسید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!


برچسب های خبر: ,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو