ایرلاین پرس | خبر «حبس مدیران ‌فرودگاه امام» ‌مربوط به مسئولان سابق شهر فرودگاهی است

تاریخ خبر: // کد خبر: 76902 // // //


خبر «حبس مدیران ‌فرودگاه امام» ‌مربوط به مسئولان سابق شهر فرودگاهی است

شهرام آدم‌نژاد ، مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) گفت: هیچ کدام از افرادی که خبر حبس و انفصال از خدمت آن ها از سوی رئیس سازمان بازرسی کشور اعلام شده مسئولیتی در شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی ندارند و تخلفات آن ها مربوط به سال‌های قبل است.


خبر «حبس مدیران ‌فرودگاه امام» ‌مربوط به مسئولان سابق شهر فرودگاهی است

شهرام آدم‌نژاد در گفت‌‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، در توضیح خبر امروز رئیس سازمان بازرسی کل کشور مبنی بر صدور حکم قطعی حبس برای 2 نفر از مدیران فرودگاه امام خمینی (ره) توضیح داد: ‌این خبر مربوط به مدیران سابق شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) در دوره‌های قبلی است.

وی ادامه داد: پس از انتشار خبر‌ «انفصال از خدمت مدیران شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)» از قول رییس سازمان بازرسی کل کشور، به اطلاع می‌رساند بازرسی‌های این سازمان از شهر فرودگاهی امام خمینی در گذشته انجام شده و تخلفات یاد شده در قول رئیس سازمان بازرسی کل کشور نیز در‌ گذشته رخ داده و هم اکنون، هیچ کدام از این افراد یاد شده، مسئولیتی در شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) ندارند.

مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) ادامه داد: از تابستان سال گذشته نیز نماینده سازمان بازرسی کل کشور در شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) حضور داشته و مسائل این شرکت را بررسی می‌کند.

آدم‌نژاد اظهار داشت: پس از بازدید رئیس سازمان بازرسی کل کشور از شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) و با پیگیری های مستمر و اقدامات مدیران شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) مشکلات به وجود آمده برای مسافران به علت تأخیر پروازها که ناشی از شرایط نامساعد جوی بود مرتفع شد.

بنابراین گزارش رئیس سازمان بازرسی کل کشور امروز از صدور حکم قطعی حبس برای 2 نفر از مدیران فرودگاه امام خمینی (ره) خبر داده است.

انتهای پیام/ک

 

 

منبع : فارس نیوز


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو