ایرلاین پرس | ارتقای سطح خدمت رسانی به مسافران با استقرار نظام ASQ در فرودگاه‌ها

تاریخ خبر: // کد خبر: 77261 // // //


ارتقای سطح خدمت رسانی به مسافران با استقرار نظام ASQ در فرودگاه‌ها

مه آبادی با اشاره به اقدامات انجام شده برای افزایش سطح خدمت رسانی به مسافران در فرودگاه‌های کشور گفت: با در اختیار گرفتن اراضی بلااستفاده در مهرآباد می توانیم خدمات به مسافران را ارتقا دهیم


ارتقای سطح خدمت رسانی به مسافران با استقرار نظام ASQ در فرودگاه‌ها

مه آبادی با اشاره به اقدامات انجام شده برای افزایش سطح خدمت رسانی به مسافران در فرودگاه‌های کشور گفت: با در اختیار گرفتن اراضی بلااستفاده در مهرآباد می توانیم خدمات به مسافران را ارتقا دهیم.

ارتقای سطح خدمت رسانی به مسافران با استقرار نظام ASQ در فرودگاه‌ها/ لزوم در اختیارگیری اراضی بلااستفاده در فرودگاه مهرآبادبه گزارش گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان،به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، رحمت اله مه آبادی، مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران درباره تحول نظام خدمت رسانی به مسافران در فرودگاه های کشور گفت: ۳ سال پیش طرحی تحت عنوان تحول خدمت رسانی به مسافران تهیه و اجرا شدو امروز اثرات این طرح را می بینیم.

وی ادامه داد: در دو فرودگاه مهرآباد و مشهد به عنوان اولین و دومین فرودگاه های پرترافیک کشور، طرح جهانی ارزیابی خدمات به مسافر و یا ASQ اجرایی شد. امروز دو فرودگاه کشور با استانداردهای جهانی در رنکینگ جهانی قرار گرفته اند. این دو فرودگاه جزو برترین فرودگاه های منطقه و جهان شده اند.

مه آبادی سپس بر لزوم گسترش و به سازی فرودگاه مهرآباد تهران اشاره کرد و افزود: بیش از ۳۰ درصد از پروازهای کشور از مبدا یا به مقصد فرودگاه مهرآباد تهران انجام می شود، بنابراین باید به این فرودگاه نگاهی ویژه و خاص داشته باشیم.

مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران با اشاره به محدودیت اراضی در فرودگاه مهرآباد تهران گفت: اکنون ۱۱ درصد عرصه مهرآباد را در اختیار داریم، اما بیش از ۵۰ درصد از این عرصه بلااستفاده است.

وی ادامه داد: در حال تعامل با ارتش و سازمان ثبت و دولت هستیم تا بتوانیم این زمینها را در اختیار بگیریم. به عنوان مثال اکنون ۹۰ هکتار زمین بلااستفاده در اختیار نیروی هوایی است که با در اختیار گرفتن آن می توانیم مشکلات مهرآباد را به شکل قابل ملاحظه ای مرتفع کنیم.

مه آبادی همچنین با اشاره به اقدامات انجام شده در فرودگاه مهرآباد گفت: بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان هزینه کردیم و بعد از ۴۰ سال نوسازی باند مهرآباد را به سرانجام رساندیم.

انتهای پیام/

فرودگاه های مشهد و مهرآباد جزو برترین فرودگاه های منطقه و جهان هستند

منبع : باشگاه خبرنگاران


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو