ایرلاین پرس | نمایشگاه بین‌المللی تخصصی پرواز برگزار می‌شود

تاریخ خبر: // کد خبر: 77528 // // // //


نمایشگاه بین‌المللی تخصصی پرواز برگزار می‌شود

نخستین «نمایشگاه بین‌المللی تخصصی پرواز؛ پایگاه های پروازی و هوانوردی تفریحی» ۱۲ تا ۱۴ تیرماه ۹۷ تهران در محل مرکز نمایشگاهی شهرآفتاب برگزار خواهد شد.


نمایشگاه بین‌المللی تخصصی پرواز برگزار می‌شود

نخستین نمایشگاه پرواز، پایگاه های پروازی و هوانوردی تفریحی با اهدافی همچون «ارائه آخرین دستاوردها و محصولات حوزه هوانوردی عمومی»، «معرفی ظرفیت های موجود و آینده»، «تبادل اطلاعات و هم اندیشی فعالان این حوزه»، «شناخت فرصت ها و تهدیدها»، «برقراری ارتباط سازنده میان تولیدکنندگان، واردکنندگان و استفاده کنندگان از این صنعت» برگزار می شود.

همچنین از دیگر اهداف این نمایشگاه «فرهنگ سازی، ترویج و تقویت استفاده از خدمات ارایه شده»، «معرفی طرح های نوین، دانش بنیان و فناورانه»، «تسهیل فرآیند گسترش بازار و جذب سرمایه»، «ترویج کارآفرینی»، «برندسازی و تقویت برندهای موجود» و «ارتقاء سطح آگاهی و دانش فعالان جامعه هوایی» هستند.

 «سازندگان، واردکنندگان و توزیع کنندگان هواپیما و هلیکوپترهای سبک، فوق سبک، میکرولایت، گلایدرها، بالون ها و کشتی های هوایی، هواپیماهای مدل، پهپادهای تفریحی و کاربردی، موتور، سیستم های مکانیک و اویونیک، قطعات یدکی، تجهیزات تعمیر و نگهداری»، «سازندگان، واردکنندگان و توزیع کنندگان تجهیزات چتربازی، پاراگلایدر، پاراموتور، کایت، کایت موتوردار، قطعات یدکی، سرمایه گذاران، مشاوران، سازندگان و تجهیز کنندگان فرودگاه های کوچک و سایت های پروازی»، «مراکز علمی و آموزشی، باشگاه های پروازی، دانشگاه و دانشکده های هوایی، مراکز تحقیقاتی، قطب های علمی، انجمن های تخصصی، پارک های علمی و فناوری و رسانه های تخصصی» از مخاطبان این نمایشگاه هستند.

هوانوردی عمومی بزرگترین و پردرآمدترین بخش در حوزه هوانوردی است. در واقع هوانوردی عمومی به تمام فعالیت های مرتبط با طراحی، ساخت، تولید و بهره برداری از وسایل پروازی اطلاق می شود که خارج از محدوده هوانوردی نظامی و شرکتهای هواپیمایی ( ایرلاین ها ) است.

منبع : خبرگزاری مهر


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو