ایرلاین پرس | تعویض کامل سیستم روشنایی باند فرودگاه ارومیه در سال 97

تاریخ خبر: // کد خبر: 79096 // // //


تعویض کامل سیستم روشنایی باند فرودگاه ارومیه در سال 97

مجتبی وکیلی ، مسئول اداره تسهیلات و تجهیزات فرودگاه ارومیه از اجرای کامل پروژه بهسازی و تعویض کامل سیستم روشنایی باند فرودگاه ارومیه در سال جاری خبر داد.


تعویض کامل سیستم روشنایی باند فرودگاه ارومیه در سال 97
تعویض کامل سیستم روشنایی باند فرودگاه ارومیه در سال 97

مسئول اداره تسهیلات و تجهیزات فرودگاه ارومیه از اجرای کامل پروژه بهسازی و تعویض کامل سیستم روشنایی باند فرودگاه ارومیه در سال جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه های آذربایجان غربی، مجتبی وکیلی؛ مسئول اداره تسهیلات و تجهیزات فرودگاه ارومیه درباره مهمترین برنامه ها و اقدامات این حوزه گفت: یکی از مهمترین اقداماتی که اخیرا انجام شده، تهیه یک دستگاه دیزل ژنراتور پرتابل 100 کیلووات برای استفاده در مواقع بحرانی، تهیه و نصب دو دستگاه برج خنک کن با ظرفیت 370 تن در موتورخانه مرکزی، خرید و نصب یک دستگاه چیلر 360 تنی برای تامین برودت ترمینال های داخلی و خارجی، تجهیز سیستم برق اضطراری به تابلوی چنج آور تمام اتوماتیک، تجهیز ترمینال داخلی به سیستم توزین بار و کانتر به روز به تعداد شش دستگاه برای کاهش ایستایی مسافران، تجهیز ترمینال به صندلی های انتظار به تعداد 450 نفر و تهیه 100 دستگاه چرخ، خرید و نصب تسمه نقاله های خطی و پالتی به و نصب علائم و تابلو های راهنما در جهت ارائه خدمات مطلوب به مسافران بوده است.

وی افزود: از جمله اقدامات برای افزایش دانش روز کارکنان این حوزه نیز می توان به اجرای دوره های آموزشی دیگ های بخار و مکالمه زبان محاوره ای برای کارکنان حوزه اداره تسهیلات و تجهیزات در محل فرودگاه ارومیه، شرکت در دوره های آموزشی انفرادی در بیش از ده دوره  و شرکت در دوره های مجازی بیش از 10 دوره اشاره کرد.

وکیلی درباره مهمترین طرح های اجرایی و برنامه های امسال این حوزه  توضیح داد و گفت: اجرای پروژه بهسازی و تعویض کامل سیستم روشنایی باند در دستور کار قرار دارد که تجهیزات زیرساخت آن تهیه شده است و اجرای کارهای ساختمانی پس از اخذ مجوز انجام خواهد شد. همچنین خرید تجهیزات در برنامه کاری اداره کل تجهیزات و سامانه های فرودگاهی گنجانده شده است.  

منبع : شرکت فرودگاه ها


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو