ایرلاین پرس | حمل و نقل هوایی مازندران وضعیت خوبی ندارد

تاریخ خبر: // کد خبر: 79326 // // //


حمل و نقل هوایی مازندران وضعیت خوبی ندارد

محمد اسلامی ،استاندار مازندران رشد ۲۵ درصدی جابجایی مسافر در فرودگاه‌های استان را قابل‌قبول ندانست و گفت: ظرفیت حمل‌ونقل هوایی در استان وضعیت خوبی ندارد.


حمل و نقل هوایی مازندران وضعیت خوبی ندارد

محمد اسلامی ظهر یکشنبه در آیین رونمایی از ایرلاین وارش فرودگاه ساری، بابیان اینکه در سال قبل ۵۵۷ هزار مسافر از فرودگاه‌های استان جابجایی شدند، این رشد ۲۵ درصدی نسبت به سال ۹۵ را قابل‌قبول ندانست.

وی با تأکید براینکه جابجایی مسافر در استان باید به سه میلیون نفر افزایشی‌یاید به مواهب طبیعی و دریای شمال اشاره و اضافه کرد: وضعیت حمل‌ونقل به‌ویژه حمل‌ونقل هوایی در استان مطلوب نیست و باید زیرساخت‌های مناسب تأمین شود.

وی با عنوان اینکه باید ظرفیت بار و مسافر در فرودگاه‌های استان برای توسعه خطوط پروازی افزایش یابد گفت: راههای دسترسی به فرودگاه باید مناسب‌سازی شود و توسعه روشنایی و طول باند فرودگاه در دستور کار قرار گیرد.

استاندار مازندران، افزایش ظرفیت حمل‌ونقل هوایی را نیازمند برنامه‌ریزی مستمر برشمرد و افزود: ایرلاین نیازمند پشتیبانی است و امیدواریم پروازهای ایرلاین وارش از پایان مردادماه در استان برقرار شود.

اسلامی تعریف بسته سیاحتی و اقامتی، پذیرایی و پروازی را برای توسعه ظرفیت حمل‌ونقل هوایی ضروری دانست و گفت: سیستم یکپارچه و هماهنگ برای توسعه روابط با کشورهای حاشیه خزر در فرودگاه‌های استان گسترش یابد.

استاندار مازندران ادامه داد: امیدواریم با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در سال جاری شاهد اتفاقات خوبی در وضعیت حمل‌ونقل هوایی استان باشیم.

منبع : خبرگزاری مهر


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو