ایرلاین پرس | افتتاح نخستین شرکت هواپیمایی بومی استان مازندران با نام وارش

تاریخ خبر: // کد خبر: 79607 // // // //


افتتاح نخستین شرکت هواپیمایی بومی استان مازندران با نام وارش

نخستین شرکت هواپیمایی بومی استان مازندران با نام وارش با حضور استاندار و رئیس هیئت مدیره وارش و مدیرکل فرودگاه هاى استان مازندران در فرودگاه ساری افتتاح شد.


افتتاح نخستین شرکت هواپیمایی بومی استان مازندران با نام وارش

نخستین نخستین شرکت هواپیمایی بومی استان مازندران با نام وارش با حضور استاندار و رئیس هیئت مدیره وارش و مدیرکل فرودگاه هاى استان مازندران در فرودگاه ساری افتتاح شد.

استاندار مازنداران جناب آقای اسلامی، همچنین از طرح های فرودگاه های استان مازندران ، عملیات سیویل ورک سامانه کمک ناوبری ILS ، جاده دسترسی و واریانس منتهی به فرودگاه ، عملیات نصب دکل های جدید اتصال انرژی وزارت نیرو در جهت کاهش ارتفاع و رفع موانع پروازی ، توسعه اپرون و نرمینال استقبال کننده ها و مشایعت گران فرودگاه ساری بازدید کرد و با ابراز رضایت از اقدامات صورت گرفته اظهار امیدواری کرد و گفت : با اقدامات انجام شده توسعه زیر ساخت ها می توان رشد پروازی و اعزام و پذیرش مسافر را تا ۴ برابر ظرفیت فعلی افزایش داد .

در پایان مهندس سعداله وطن خواه مدیرکل فرودگاه های استان نیز ، در گزارشی عملکرد دو ساله از فرودگاه های مازندران را به استحضار استاندار رساند و از همکاری و مساعدت مقامات استانی و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در جهت تامین اعتبارات لازم و تصویب بودجه کافی برای انجام پروژه های استان قدردانی کرد .

در این آئین معرفی این شرکت نیز، معاونت هماهنگی امور عمرانی و مشاور گردشگری استاندار ، مدیرکل فرودگاه های مازندران ، رئیس هیت مدیره شرکت هواپیمایی وارش و دیگر مقامات و مسئولان استانی و فرودگاهی حضور داشتند.

با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از کانال تلگرامی AeroNews

 


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو