ایرلاین پرس | ساخت پایانه پروازهای خارجی فرودگاه لارستان رو به اتمام است

تاریخ خبر: // کد خبر: 79948 // // //


ساخت پایانه پروازهای خارجی فرودگاه لارستان رو به اتمام است

معاون استاندار فارس و فرماندار ویژه شهرستان لارستان گفت: ساخت پایانه پروازهای خارجی فرودگاه بین المللی این شهرستان که هم اینک در فضایی با زیربنای 6 هزار مترمربع در دست احداث است در مرحله پایانی قرار دارد.


ساخت پایانه پروازهای خارجی فرودگاه لارستان رو به اتمام است

به گزارش ایرنا جلیل حسنی، چهارشنبه در بازدید از روند احداث پایانه پروازهای خارجی فرودگاه لارستان افزود: با توجه به اهمیت این فرودگاه، پیگیر هستیم تا این پایانه هر چه زودتر به بهره برداری برسد.
وی، بیان کرد: فرودگاه یکی از زیرساخت های اصلی برای رونق اقتصادی به شمار می آید و حتی در معادلات اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و توسعه پایدار نیز تاثیر و نقش بی بدیلی دارد.
حسنی اظهار داشت: با توجه به ظرفیت های خوبی که شهرستان لارستان از آن برخوردار است، فرودگاه این شهرستان زمینه خوبی برای جذب سرمایه گداران و گردشگران است.
فرماندار ویژه لارستان ادامه داد: حضور سرمایه گذاران برای سرمایه گداری در این منطقه می تواند زمینه را برای تقویت پرواز های این فرودگاه مساعد و مهیا کند.
حسنی همچنین به بازدید خود از سایر قسمت های فرودگاه لارستان اشاره و اظهار کرد: کارهای خوب و قابل قبولی در این فرودگاه انجام و این مجموعه به تجهیزات مناسبی مجهز شده است.
مدیر کل فرودگاه لارستان نیز در این بازدید گفت: این فرودگاه یکی از فعال ترین فرودگاه های جنوب کشور به شمار می آید و در هفته 28 پرواز از این فرودگاه انجام می شود.
امین الله صولتی افزود: همه روزه نیز از این فرودگاه پروازهای خارجی به مقصد کویت، قطر، امارات متحده عربی (دبی ـ شارجه) و پروازهای داخلی به مقصد تهران صورت می گیرد.
فرماندار ویژه لارستان در ادامه در نشستی با مدیر کل، معاونان، مسئولان حوزه حراست و پلیس فرودگاه لارستان، مسایل و مشکلات حوزه های مختلف این فرودگاه را از جمله موارد اداری، حفاظتی و امنیتی را مورد بحث و بررسی قرار داد.
شهرستان لارستان به مرکزیت لار در فاصله 378 کیلومتری جنوب شیراز واقع شده است.
7368 /6118

انتهای پیام /*


منبع : ایرنا


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو