ایرلاین پرس | انتقاد استاندار البرز از دپوی زباله حوالی فرودگاه پیام

تاریخ خبر: // کد خبر: 80199 // // //


انتقاد استاندار البرز از دپوی زباله حوالی فرودگاه پیام

استاندار البرز از دپوی زباله حوالی فرودگاه پیام انتقاد کرد و گفت: متولیان برای حل این معضل اقدام کنند.


انتقاد استاندار البرز از دپوی زباله حوالی فرودگاه پیام

محمدعلی نجفی ظهر جمعه در همایش طرح پاکداشت طبیعت مسیر گردشگری کرج – چالوس از این طرح با عنوان یک جنبش اجتماعی در مسائل زیست محیطی یادکرد و گفت: جاده چالوس یکی از جاده‌های زیبای جهان است که عنوان یکی محورهای توریستی کشور به شمار می‌آید.

وی در ادامه به مشکلاتی که بخش آسارا با آن دست و پنجه نرم می کند اشاره کرد و گفت: رفع این مشکلات که غالبا محیط زیستی است در دستور کار قرار دارد.

استاندار البرز در بخش دیگری با اشاره به حجم بالای زباله در کشور، گفت: متاسفانه ایران به عنوان یکی از کشورهای تولیدکننده زباله در جهان مطرح است و این مهم زیبنده نیست.

نجفی با اشاره به آلایندگی‌های موجود در برخی از استان های مختلف خصوصا استان های شمالی، تصریح کرد: سازمان های مردم نهاد و اداره ورزش و جوانان سعی در سازمان‌دهی بخش‌های مختلف استان دارند که این مهم شایسته تقدیر است‌.

وی با اشاره به اینکه مردم در همایش پاکداشت محیط‌زیست زباله‌های مسیر جاده کرج چالوس را جمع‌آوری کردند، عنوان کرد: این اقدام پیامی برای جلوگیری از ریختن زباله در شهر و لزوم کاهش آلایندگی است‌.

استاندار البرز ترافیک شهری را یکی از مسائل مهم آلایندگی در استان البرز اعلام کرد و از تکمیل پروژه‌های آزادراه تهران – شمال، آزادراه جنوبی و پروژه همت در سال جاری خبر داد و خاطرنشان کرد: این پروژه‌ها موجب کاهش ترافیک شهری می‌شود و افزایش رضایت مندی شهروندان البرزی خواهد شد.

نجفی با اشاره به اینکه دپوی زباله در فرودگاه پیام زیبنده مردم استان البرز نیست، گفت: هر مشکلی که با آن مواجه هستیم متاسفانه به دست خودمان انجام‌شده است و باید برای اصلاح آن اقدام کنیم.

منبع : خبرگزاری مهر


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو