ایرلاین پرس | تحقیق و تفحص از قرارداد وزارت راه برای خرید هواپیما بوئینگ و ایرباس

تاریخ خبر: // کد خبر: 80505 // // // //


تحقیق و تفحص از قرارداد وزارت راه برای خرید هواپیما بوئینگ و ایرباس

رئیس کمیسیون عمران مجلس از تقاضای جمعی از نمایندگان برای تحقیق و تفحص از قرارداد وزارت راه و شهر سازی جهت خرید هواپیما بوئینگ و ایرباس خبر داد.


تحقیق و تفحص از قرارداد وزارت راه برای خرید هواپیما بوئینگ و ایرباس

 

محمدرضا رضائی کوچی نماینده جهرم در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار الف با بیان اینکه نمایندگان مجلس خواستار تحقیق و تفحص از نحوه قرارداد وزارت راه و شهرسازی با 2 شرکت هواپیما سازی بوئینگ و ایرباس هستند، گفت: این تقاضا به هیئت رئیسه مجلس تحویل شد که هیئت رئیسه مجلس هم برای بررسی آنرا به کمیسیون عمران مجلس ارجاع داد.

وی افزود: این تحقیق و تفحص دارای چندین محور است که نحوه عقد قرارداد، تضمین های لازم در قرارداد، خدمات پس از فروش و اینکه چقدر در این قراردادها منافع ایران لحاظ شده مورد سوال نمایندگان است.

رئیس کمیسیون عمران مجلس با اشاره به خروج آمریکا از برجام و تشدید تحریمها علیه ایران گفت: با توجه به تحریمهای آمریکا این شرکت ها هم از ادامه قرارداد با ایران منصرف شدند که نمایندگان خواستار بررسی قراردادهای مذکور هستند.

رضائی کوچی گفت: کمیسیون در یک نشست مشترک با دعوت از نمایندگان متقاضی و مسئولین وزارت راه و شهرسازی، درباره این تحقیق و تفحص تصمیم گیری می کند و نتیجه رای کمیسیون به صحن مجلس گزارش می شود.

وی افزود: احتمالا بعد از نیمه اول تعطیلات تابستانی که از چهارشنبه آینده به مدت 2 هفته خواهد بود، این تحقیق و تفحص در دستور کار کمیسیون قرار خواهد گرفت.

 

منبع : الف


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو