ایرلاین پرس | خطر اعتصاب در بمباردیه

تاریخ خبر: // کد خبر: 80604 // // //


خطر اعتصاب در بمباردیه

شرکت هواپیماسازی بمباردیه و اتحادیه کارگران این شرکت در تورنتو به توافقی ابتدایی برای جلوگیری از وقوع اعتصاب کارگران رسیدند.


خطر اعتصاب در بمباردیه

به گزارش ایسنا به نقل از رویترز، اتحادیه ” یونی فور” که شامل ۱۶۰۰ نفر از کارکنان خط تولید این شرکت است پیشتر اعلام کرده بود به دنبال توافق با مدیران ارشد این شرکت برای امنیت شغلی بیشتر برای کارکنان با قرارداد ۳ ساله و کمتر و هم چنین تقاضاهای دیگر کارکنان است چرا که با توجه به فروش خوب این شرکت در سال جاری، این اقدامات دور از دسترس نیست.

سخنگوی بمباردیه نیز تایید کرده است که توافق اولیه بین اتحادیه و شرکت حاصل شده است. این موافقت نامه امروز به رای اعضای اتحادیه گذاشته خواهد شد. شرکت بمباردیه به عنوان بخشی از استراتژی گسترش کسب و کار خود در نظر دارد با وارد کردن هواپیماهای بلندپرواز به خط تولید، سودآوری خود را از ۵ میلیارد دلار در سال ۲۰۱۷ به ۸.۵ میلیارد دلار تا سال ۲۰۲۰ افزایش دهد.

کارکنان این اتحادیه که در خط تولید شهر تورنتو مشغول به کار هستند مسئول سر هم بندی کابین هواپیما و توربوپراپ ها هستند. مذاکرات اتحادیه ها با بمباردیه پس از آن صورت می گیرد که این شرکت هواپیماسازی به عنوان بخشی از راهکار افزایش سودآوری خود می خواهد یکی از با ارزش ترین دارایی خود را به ارزش ۶۳۵ میلیون دلار  در شهر تورنتو به صندوق بازنشستگی کانادا واگذار کند.

انتهای پیام

منبع : ایسنا


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو