ایرلاین پرس | آمادگی کامل فرودگاه مهرآباد برای ساماندهی سفرهای تابستانی/ افزایش تسهیلات رفاهی تاکسیرانان فرودگاه مهرآباد

تاریخ خبر: // کد خبر: 80763 // // //


آمادگی کامل فرودگاه مهرآباد برای ساماندهی سفرهای تابستانی/ افزایش تسهیلات رفاهی تاکسیرانان فرودگاه مهرآباد

میرسعید صفی نیا، مدیرکل فرودگاه مهرآباد از آمادگی این فرودگاه برای ساماندهی، توسعه و ارتقای خدمات به مسافران با توجه به افزایش پروازها در تابستان خبر داد.


آمادگی کامل فرودگاه مهرآباد برای ساماندهی سفرهای تابستانی/ افزایش تسهیلات رفاهی تاکسیرانان فرودگاه مهرآباد
آمادگی کامل فرودگاه مهرآباد برای ساماندهی سفرهای تابستانی/ تسهیلات رفاهی تاکسیرانان فرودگاه مهرآباد افزایش می‎یابد

مدیرکل فرودگاه مهرآباد از آمادگی این فرودگاه برای ساماندهی، توسعه و ارتقای خدمات به مسافران با توجه به افزایش پروازها در تابستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه مهرآباد، میرسعید صفی نیا با اعلام این خبر عنوان کرد: با افزایش پروازهای فرودگاه در فصل تابستان، نظارت بر عملکرد ارگان‎ها و شرکت‎های هواپیمایی، نظارت بر نحوه فعالیت تاکسیرانی و دیگر بهره‎برداران فرودگاهی را افزایش داده‎ایم.

وی با اشاره به آمادگی زیرساخت‎های سرمایشی ترمینال‎ها، نظارت بر عملکرد غرفه‎های تجاری و رستوران‎ها گفت: رضایت مسافران از خدمات فرودگاهی و رعایت استانداردهای لازم در این زمینه را از دغدغه مدیران این فرودگاه عنوان کرد.

مدیرکل فرودگاه مهرآباد در مورد افزایش تسهیلات رفاهی تاکسیرانان فرودگاه مهرآباد نیز گفت: در این فرودگاه علاوه بر توجه به ارتقای خدمات به مسافران پیگیر فراهم کردن امکانات رفاهی و ضروری واحدهای خدمترسان از جمله تاکسیرانی فرودگاه هستیم.

صفی‎نیا افزود: از جمله اقدامات انجام شده در این راستا می توان به ساماندهی تاکسیرانی، نوسازی ناوگان، مکانیزه کردن نوبتدهی تاکسیها، آموزش رانندگان، خدمات اینترنتی تاکسیها و اختصاص مسیر ویژه برای دسترسی آسان مسافران به ناوگان عمومی اشاره کرد.

وی توضیح داد: با توجه به حجم بالای تاکسیهای فرودگاهی و رانندگان آنها در فرودگاه مهرآباد طی قراردادی، پروژه احداث ساختمان تسهیلاتی برای رفاه و آسایش رانندگان و مسافران تاکسی آغازشده که به زودی به بهره برداری خواهد رسید. مکان این ساختمان با 300 مترمربع در پارکینگ حج قدیم انتخاب شد که از این مساحت حدود 50 متر مربع به قسمت اداری و 250 متر مربع آن به رفاه رانندگان شامل نمازخانه واستراحتگاه اختصاص یافته است.

منبع : شرکت فرودگاه ها


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو