ایرلاین پرس | خطای خلبان علت سقوط هواپیمای تهران-یاسوج

تاریخ خبر: // کد خبر: 80837 // // //


خطای خلبان علت سقوط هواپیمای تهران-یاسوج

حسن رضایی‌‌فر، مدیرکل بررسی سوانح سازمان هواپیمایی کشوری با بیان اینکه گزارش نهایی سقوط هواپیمای تهران-یاسوج به مسئولان ذی‌ربط ارسال شده است، گفت: دلیل اصلی این سانحه خطای خلبان بوده است اما در کنار آن عوامل دیگری همچون کیفیت، آموزش و … مؤثر بوده است.


خطای خلبان علت سقوط هواپیمای تهران-یاسوج

تین‌نیوز | 

مدیرکل بررسی سوانح سازمان هواپیمایی کشوری با بیان اینکه گزارش نهایی سقوط هواپیمای تهران-یاسوج به مسئولان ذی‌ربط ارسال شده است، گفت: دلیل اصلی این سانحه خطای خلبان بوده است اما در کنار آن عوامل دیگری همچون کیفیت، آموزش و… مؤثر بوده است.

حسن رضایی‌‌فر در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس هوایی تین‌نیوز در خصوص آخرین وضعیت انتشار گزارش نهایی سقوط هواپیمای تهران-یاسوج عنوان کرد: گزارش نهایی از سوی سازمان هواپیمایی کشوری به مسئولان قضایی و وزارت‌خانه‌ای ارسال شده است.

n00117306-b

وی در ادامه مطلب فوق افزود: گزارش نهایی به دست مسئولان مربوطه رسیده است و باید خود مسئولان برای زمان اعلام این گزارش تصمیم بگیرند.

مدیرکل بررسی سوانح سازمان هواپیمایی کشوری در خصوص دلیل اصلی سقوط هواپیمای تهران یاسوج که در گزارش نهایی مشخص شده است به تین‌نیوز، گفت: دلیل اصلی این سانحه خطای خلبان بوده است اما در کنار آن عوامل دیگری همچون کیفیت، آموزش و … مؤثر بوده است.

بر اساس گفته رضایی‌فر، تمام عوامل موثر در سقوط هواپیمای تهران-یاسوج در گزارش نهایی به‌طور دقیق و شفاف توضیح داده شده است.


منبع : تین نیوز


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو