ایرلاین پرس | برگزاری شانزدهمین نشست معاونین و مدیران فرهنگی، اجتماعی و گردشگری مناطق آزاد

تاریخ خبر: // کد خبر: 81159 // // // // //


برگزاری شانزدهمین نشست معاونین و مدیران فرهنگی، اجتماعی و گردشگری مناطق آزاد

نشست معاونین و مدیران فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان های مناطق آزاد کشور از روز سه شنبه 5 تیرماه آغاز و تا روز جمعه 8 تیر ادامه خواهد داشت.


برگزاری شانزدهمین نشست معاونین و مدیران فرهنگی، اجتماعی و گردشگری مناطق آزاد

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس گفت: نشست معاونین و مدیران فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان های مناطق آزاد کشور به میزبانی منطقه آزاد ارس برگزار می شود.یوسف داداش زاده در این باره گفت: نشست معاونین و مدیران فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان های مناطق آزاد کشور از روز سه شنبه 5 تیرماه آغاز و تا روز جمعه 8 تیر ادامه خواهد داشت.

وی عنوان کرد: تبیین رویکرد جدید معاونت های فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان های مناطق آزاد کشور، هدف اصلی برگزاری این نشست است. داداش زاده تصریح کرد: رویکرد جدیدی که با حضور محمدرضا رستمی در معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد کشور، ایجاد شده است، باعث افزایش نقش آفرینی معاونین فرهنگی، اجتماعی و
گردشگری شده است.

وی اظهار کرد: این رویکرد می تواند باعث تحول قابل توجه در حوزه های مرتبط شده و بسترهای بسیار مهمی را در زمینه های اقتصادی و اشتغال، فراهم کند.داداش زاده در ادامه گفت: در این نشست علاوه بر معاونین فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان های مناطق آزاد کشور و مدیران حوزه های مختلف این معاونت، بیش از 10 استاد صاحب نظر در حوزه های مرتبط نیز حضور خواهند داشت.

وی افزود : در طول روزهای برگزاری این نشست، دوره ها و جلسات تخصصی با حضور این اساتید در مواردی چون کسب و کارهای جدید، توسعه برند، گردشگری، اقتصاد هنر، صنایع خلاق، استارتاپ ها و شتاب دهنده ها و موضوعات مرتبط برگزار خواهد شد.

 

 

 

با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از کانال تلگرامی HavanavardNews

 


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو