ایرلاین پرس | تغییرات عمده‌ای در محل عرفات ایجاد شده/ قوانین عربستان را صددرصد اجرا کنید

تاریخ خبر: // کد خبر: 81721 // // //


تغییرات عمده‌ای در محل عرفات ایجاد شده/ قوانین عربستان را صددرصد اجرا کنید

سردار حسن مهری ، رییس پلیس فرودگاه های کشور در همایش آموزشی توجیهی زائران حج تمتع استان تهران گفت: سعی کنید قوانین کشور عربستان را به صورت صددرصد اجرا کنید.


تغییرات عمده‌ای در محل عرفات ایجاد شده/ قوانین عربستان را صددرصد اجرا کنید

حسینی (مدیر کل حج و زیارت استان تهران) در همایش آموزشی توجیهی زائران حج تمتع استان تهران گفت: تغییرات عمده ای در محل عرفات ایجاد شده و چادرهای جدید مدرن با استفاده از کولرهای آماده شده قابل مقایسه نیست.

وی ادامه داد: فضای محدود منا و عرفات و سرانه ای که به زائران برای اسکان تعلق می گیرد یکی از مهمترین دغدغه های ماست که امیدواریم نهایت بهره برداری انجام شود.

در ادامه سردار حسن مهری، رییس پلیس فرودگاههای کشور در سخنانی گفت: سعی کنید قوانین کشور عربستان را به صورت صددرصد اجرا کنید.

وی با بیان اینکه ایران و ایرانی همیشه سفیر خوش اخلاقی و رعایت اخلاق است، خاطر نشان کرد: جمهوری اسلامی ایران پرچم دار مبارزه با مواد مخدر است، لذا مهمانان سرزمین وحی به این موضوع توجه داشته باشند.

رییس پلیس فرودگاه های کشور تصریح کرد: قوانین و مقررات سختی برای حمل مواد مخدر در کشور عربستان وضع شده است از همین رو پلیس ایران در جهت صیانت از زائران ایرانی با همکاری سازمان حج و زیارت مقرر شده است بار غیر همراه زائران 48 ساعت قبل از پرواز توسط پلیس فرودگاه تحویل گرفته و به دقت بازرسی می شود.

سردار مهری با بیان اینکه هماهنگی خوبی از طریق سازمان حج و زیارت با وزارت حج عربستان شده است تصریح کرد: از سوی دولت عربستان یک سری از اقلام دارویی از جمله قرص و امپول متادون، آمپول و قرص ترامادول، قرص استامینوفن کدیین و … ممنوع اعلام شده است از طریق سازمان حج و زیارت داروهای مورد نیاز به عربستان برده می شود، بنابراین از قراردادن این اقلام دارویی در بارغیر همراه به شدت خودداری کنید.

وی با توصیه به زائران گفت: از قبول امانت در فرودگاهها چه از هم کاروانیان و چه از سایر افرادی که نمی شناسید خودداری کنید. همچنین از قراردادن پول و اشیاء قیمتی در بار غیرهمراه خودداری کنید. همچنین از تحویل مدارک شناسایی به افراد ناشناس به شدت پرهیز کنید.

 

منبع: ایلنا


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو