ایرلاین پرس | شایعه‌سازی برای بازارگرمی

تاریخ خبر: // کد خبر: 81740 // // //


شایعه‌سازی برای بازارگرمی

محسن مکرم ، منطقه خراسان، درباره شایعه بلیت 32 میلیونی هواپیما در مسیر بازگشت از جام جهانی به کشورمان، اظهار کرد: این قیمت به هیچ عنوان منطقی نیست و صرفا شایعه‌ است.


شایعه‌سازی برای بازارگرمی

محسن مکرم در گفت‌وگو با ایسنا- منطقه خراسان، درباره شایعه بلیت 32 میلیونی هواپیما در مسیر بازگشت از جام جهانی به کشورمان، اظهار کرد: این قیمت به هیچ عنوان منطقی نیست و صرفا شایعه‌ است.

وی ادامه داد: ضمن اینکه باید اشاره کرد افرادی که به کشور روسیه سفر کردند، در صورتی که بلیت رفت و برگشت نداشته باشند، ویزا دریافت نمی‌کنند و دارا بودن بلیت برای تعیین مدت اعتبار ویزا ضروری است.

این راهنمای تور گردشگری درباره هزینه سفر به جام جهانی روسیه، یادآور شد: در چنین روویدادهایی، تخفیف ارائه نمی‌شود اما اجازه گرانی نیز به خدمات‌دهندگان نمی‌‎دهند.

وی درباره میزان استقبال مردم مشهد از شرکت در این رویداد جهانی بیان کرد: استقبال مردم بد نبود اما باتوجه به افزایش نرخ ارز، استقبال زیادی را شاهد نبودیم.

مکرم با بیان اینکه برگزاری رویداد جام جهانی موجب اتحاد ملت‌ها می‌شود، افزود: به‌رغم صعود نکردن تیم ملی، عملکرد بازیکنان ایرانی بسیار خوب بود و این امر موجب همبستگی ملی شد.

انتهای پیام

منبع : ایسنا


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو