ایرلاین پرس | نوسانات ارزی تاثیری در قیمت بلیت هواپیما نداشت

تاریخ خبر: // کد خبر: 81766 // // // // //


نوسانات ارزی تاثیری در قیمت بلیت هواپیما نداشت

فرزانه شرفبافی ،مدیرعامل هواپیمایی هما عنوان کرد: نوسانات ارزی تاثیر بسیار زیادی بر روی هزینه عملیاتی شرکت‌های هواپیمایی دارد اما تاکنون بر اساس نرخ‌گذاری و تعرفه‌گذاری که در شرکت‌های هواپیمایی حال حاضر است این تغییرات محسوس را در قیمت‌های بلیت مشاهده نمی‌شود.


نوسانات ارزی تاثیری در قیمت بلیت هواپیما نداشت

تین‌نیوز | 

مدیرعامل هواپیمایی هما عنوان کرد: نوسانات ارزی تاثیر بسیار زیادی برروی هزینه عملیاتی شرکت‌های هواپیمایی دارد اما تاکنون بر اساس نرخ‌گذاری و تعرفه‌گذاری که در شرکت‌های هواپیمایی حال حاضر است این تغییرات محسوس را در قیمت‌های بلیت مشاهده نمی‌شود.

به گزارش تین‌نیوز، فرزانه شرفبافی در خصوص صبحت‌هایی که در جلسه‌ای مبنی بر اینکه تاخیرها در همه جای دنیا وجود دارد و این چیز عجیبی در صنعت هوایی نیست که باعث یکسری واکنش‌های منفی شده بود توضیح داد: صحبت‌های بنده در آن جلسه خیلی ناقص ارائه شد که به اعتقاد بنده با یک شیطنت رسانه‌ای بیشتر همراه بود.

وی در ادامه مطلب فوق افزود: من در آن جلسه عنوان کردم که تاخیر برای صنعت حمل‌ونقل هوایی حال حاضر کشور یک شرایط بسیار سخت و سنگین است از همین‌رو هیچ شرکت هواپیمایی، مدیر ایرلاین و هیچ مسئولی در صنعت حمل‌ونقل هوایی کشور علاقه‌مند نیست که تاخیر داشته باشد اما متاسفانه سخنان بنده بلعکس جلوه داده شد.

مدیرعامل هما در خصوص تاثیر نوسانات ارزی نیز گفت: تاثیر نوسانات ارزی با توجه به اینکه بین 60 تا 70 درصد هزینه‌ای عملیاتی یک شرکت هواپیمایی وابسته به دلار و یورو است از همین‌رو زیاد است.

شرفبافی افزود: اما تاکنون بر اساس نرخ‌گذاری و تعرفه‌گذاری که در شرکت‌های هواپیمایی حال حاضر است این تغییرات محسوس را در قیمت‌های بلیت مشاهده نمی‌شود.


منبع : تین نیوز


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو