ایرلاین پرس | صنعت فرودگاهی را یک اقتصاد بدانیم/ ضرور ت ثبت اقدامات مهم توسط رسانه ها

تاریخ خبر: // کد خبر: 81963 // // //


صنعت فرودگاهی را یک اقتصاد بدانیم/ ضرور ت ثبت اقدامات مهم توسط رسانه ها

رحمت اله مه آبادی ،رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، صنعت فرودگاهی را یک اقتصاد دانست و خواستار چنین نگرشی به این صنعت شد.


صنعت فرودگاهی را یک اقتصاد بدانیم/ ضرور ت ثبت اقدامات مهم توسط رسانه ها
مه آبادی در جریان بازدید از خبرگزاری فارس:
صنعت فرودگاهی را یک اقتصاد بدانیم/ ضرور ت ثبت اقدامات مهم توسط رسانه ها

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در جریان بازدید از خبرگزاری فارس، صنعت فرودگاهی را یک اقتصاد دانست و خواستار چنین نگرشی به این صنعت شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، رحمت اله مهآبادی که همراه با یداله آقائیصائم(مشاور مدیرعامل و مدیر روابطعمومی)، حمیدرضا اکبری مقدم(مشاور و دستیار ویژه مدیرعامل) و عبدالرحیم کاشف علیپور(رئیس مرکز وارسی پروازی و خدمات هوایی) به خبرگزاری فارس رفته بود، ابتدا با مسئولان ارشد این خبرگزاری از جمله پیام تیرانداز(مدیرعامل خبرگزاری فارس)، عباس درویش توانگر(قائم مقام خبرگزاری)، علی فروزنده(مدیرکل اقتصادی) و دکتر بیات(سردبیر اخبار داخلی) دیدار و گفتگو و سپس در مصاحبه اختصاصی با گروه اقتصادی این خبرگزاری شرکت کرد. مهآبادی و هیات همراه سپس از بخشهای مختلف تحریریه خبرگزاری فارس دیدن کردند و ضمن آشنایی با خبرنگاران گروههای مختلف، با حوزهها و روند کاری آنان از نزدیک آشنا شدند.

جایگاه مطلوب خانواده 800 نفری خبرگزاری فارس در عرصه رسانههای ایران

در جریان دیدار رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران با مسئولان ارشد خبرگزاری فارس، ابتدا پیام تیرانداز، مدیرعامل خبرگزاری فارس، از این خبرگزاری به عنوان پرمخاطب ترین خبرگزاری کشورمان یاد کرد که حدود سه میلیون مخاطب فقط در سایت خودش دارد و این رقم جدا از مخاطبان فارس در عرصه شبکه های اجتماعی است.

وی با اشاره به روند تهیه خبر، گزارش و مصاحبه به صورت دقیق و سریع توسط خبرنگاران فارس در اقصی نقاط ایران و پوشش جامعی که در این عرصه دارند، جایگاه فارس در عرصه خبرگزاری های کشورمان را مطلوب توصیف کرد.

وی گفت: من معتقدم که در اینگونه دیدارها میتواند نکاتی مطرح شود که باعث تقویت رسانه و همچنین تکمیل عملکرد آنان شود.

وی همچنین به فعالیت 800 نفر در زیر چتر پوششی خانواده خبرگزاری فارس و عملکرد قابل ملاحظه دانشکده خبر این خبرگزاری اشاره کرد.

تیرانداز همچنین از راه اندازی “پلت فرم” جدید این خبرگزاری طی چند هفته آینده برای دریافت مطالبات مردمی و پیگیری آنها از مسئولان مختلف کشورمان خبر داد و گفت: در چنین شرایطی، به تعامل هرچه بیشتر با دستگاههای مختلف از جمله صنعت فرودگاهی احساس میشود، جایی که ممکن است خدمات ارزشمندی که ارائه می شود، کمتر دیده شود.

صنعت فرودگاهی یک اقتصاد است

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران نیز در این دیدار با اشاره به حقوق متقابلی که میان رسانهها و شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران وجود دارد و همچنین ضرورت شناخت چنین حقوقی، اظهار کرد: صنعت فرودگاهی را باید یک اقتصاد دانست و ضرورت دارد چنین نگرشی به این صنعت در کشورمان وجود داشته باشد.

مهآبادی افزود: ما در شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران شعاری نانوشته داریم مبنی بر اینکه “ما باید در پی اعتبار ملی و احترام بینالمللی باشیم.” مهمترین ماموریت ما، حفظ میراث امام راحل است و رهبر معظم انقلاب، وفاردارترین فرد به این میراث است.

وی با بیان اینکه اکنون لازم است تا  به مردم گفته شود که چقدر راه را پیمودهایم، به پیشرفتهای بهدست آمده در حوزه هوانوردی اشاره کرد و با تشریح پیشرفتهای حاصله در حوزه شبکه هوانوردی که منجر به کاهش مصرف سوخت، افزایش رضایت خلبانها، کاهش زمان سفر و بهویژه صرفهجویی روزانه میلیاردها تومان در هزینه سوخت هواپیماها شده است، از تحولات قانونی ایجاد شده در حوزه صنعت فرودگاهی به عنوان یکی از مهمترین موفقیت ها طی سه سال گذشته نام برد. مهآبادی گفت: اکنون باید بررسی کنیم که همه این موفقیتها در چه شرایطی به دست آمده است.

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران به مسئولان خبرگزاری فارس پیشنهاد داد که نسبت به ثبت و درج اقدامات مهم انجام شده در عرصههای مختلف توجه ویژه داشته باشند و گفت: چنین اقدامی به مدیریت دانش منجر میشود و باعث خواهد شد تا نه تنها نسل فعلی؛ بلکه نسلهای بعدی هم از چنین منبعی بهره ببرند. اکنون کتاب خاطرات و راهکارهای مدیران موفق، در زمره بهترین کتابها قرار دارد و باید انسانها و الگوهای موفق را به جامعه معرفی کرد.

در پایان این دیدار، مهآبادی از مسئولان خبرگزاری فارس دعوت کرد تا از مرکز کنترل فضای کشور بازدید کنند و از نزدیک با عملکرد متخصصان فرودگاهی آشنا شوند.

خبری که مهآبادی منتشر کرد

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران در جریان بازدید از تحریریه خبرگزاری فارس، خبر بازدید خود و هیات همراهش از این خبرگزاری را که توسط سعید موذنی، خبرنگار تخصصی حوزه صنعت فرودگاهی این خبرگزاری تهیه و آماده انتشار شده بود، روی خروجی فارس قرار داد.

متن مصاحبه اختصاصی گروه اقتصادی خبرگزاری فارس با مهآبادی متعاقبا منتشر خواهد شد.

منبع : شرکت فرودگاه ها


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو