ایرلاین پرس | مسؤولان فرودگاه عملیاتی شاهرود را دریابند

تاریخ خبر: // کد خبر: 82062 // // //


مسؤولان فرودگاه عملیاتی شاهرود را دریابند

بهره‌برداری از میلیاردها تومان سرمایه‌گذاری در شهرستان شاهرود امروز نیازمند توجه است و مسؤولان باید تنها فرودگاه عملیاتی استان سمنان را دریابند.


مسؤولان فرودگاه عملیاتی شاهرود را دریابند

این روزها برخی مسافران درباره تأخیر یا لغو پروازهای تنها فرودگاه عملیاتی استان سمنان در شاهرود گلایه‌هایی دارند.

آن‌ها می‌گویند پروازهای مسیر تهران- شاهرود و بالعکس در چندین نوبت به علت مشکلاتی که به نظر می‌رسد مربوط به ناوگان هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران باشد، لغو شده است.

تغییر زمان پرواز در مسیر تهران- شاهرود نیز تا بیش از دو ساعت از زمان اعلام‌شده از دیگر گلایه‌های برخی مسافران بود که البته مدیر فرودگاه شاهرود هر دو مسأله را رد می‌کند و می‌گوید این نواقص مربوط به روزهای ابتدایی آغاز پروازها بوده است و هم‌اکنون مشکلی در فرودگاه شاهرود وجود ندارد.

کمبودها و مشکلات زیرساختی داریم

مرتضی حمیدپور، مدیر فرودگاه شاهرود اظهار کرد: در فرودگاه شاهرود یکسری کمبودها و مشکلاتی در بحث زیرساختی داریم.

وی ادامه داد: تأخیر پرواز در فرودگاه شاهرود نداریم. پروازها منظم و برنامه‌ریزی‌شده و ساعت‌های ورود و خروج مشخص است. تأخیرها برخی مواقع به‌صورت عرف و معمول 20 دقیقه‌ای است.

حمیدپور با بیان اینکه روزهای اول به علت تازه بودن پروازها نیاز بود تا هماهنگی‌های بیشتری صورت گیرد، افزود: شاید در آن زمان تأخیر در پروازها داشتیم؛ ولی الآن تأخیری نداریم.

مدیر فرودگاه شاهرود با اشاره به اینکه زیرساخت‌های فرودگاه شاهرود با همت و تلاش مسؤولان شهرستان و همدلی‌ای که در مجموعه شرکت فرودگاه‌های کشور بوده و هزینه‌ای که این شرکت طی یک سال و اندی در فرودگاه شاهرود انجام داده راه افتاده است، تصریح کرد: سعی کردیم تمام زیرساخت‌ها را در فرودگاه شاهرود فراهم کنیم.

وی ادامه داد: فرودگاه شاهرود آماده است و مشکل خاصی در بحث زیرساخت‌ها و پروازها ندارد و پروازها روال عادی دارند و تنها در بحث تکمیل، به حمایت نیاز داریم.

مدیر فرودگاه شاهرود با بیان اینکه با وضع اقتصادی که الآن شاهد هستیم به کمک برای تکمیل زیرساخت‌های فرودگاه نیاز است، اضافه کرد: در حوزه تکمیل باند و توسعه سطوح پروازی، تکمیل ترمینال مسافری و زیرساخت‌های خدماتی و ایمنی فرودگاه شاهرود به کمک مسؤولان استان سمنان نیاز است تا تجهیزات لازم در این بخش‌ها مهیا شود.

حمیدپور با تأکید بر اینکه در بحث تکمیل زیرساخت‌ها به حمایت‌های بیشتری نیاز است، اظهار کرد: مسؤولان و تصمیم‌گیران استان سمنان و شهرستان شاهرود باید کمک کنند تا این زیرساخت‌ها تکمیل شود.

کمی توجه نیاز است

به هر حال، بهره‌برداری از میلیاردها تومان سرمایه‌گذاری انجام‌شده از سوی دولت، کمک‌های مردمی و خیران در فرودگاه شاهرود امروز نیازمند توجه بیشتری است.

مسؤولان استان سمنان و شرکت فرودگاه‌های کشور امروز باید تنها فرودگاه عملیاتی استان سمنان را دریابند و نگذارند این فرودگاه به رکود کشیده شود.

منبع : فارس نیوز


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو