ایرلاین پرس | سرگردانی مسافران تهران- باکو در فرودگاه امام (ره)

تاریخ خبر: // کد خبر: 82378 // // //


سرگردانی مسافران تهران- باکو در فرودگاه امام (ره)

گروهی از مسافران پرواز 749 ایران ایر به مقصد باکو (پایتخت جمهوری آذربایجان) از آنچه «اطلاع رسانی ناقص و دیرهنگام شرکت هواپیمایی درباره تاخیر حدود 6 ساعته این پرواز» خواندند، گلایه کردند.


سرگردانی مسافران تهران- باکو در فرودگاه امام (ره)

 

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایرنا، عصر دوشنبه برخی مسافران پرواز 749 ایران ایر به مقصد باکو در تماس با خبرگزاری جمهوری اسلامی گفتند بنا بر اعلام این شرکت هواپیمایی، هواپیما به مقصد باکو دستکم با پنج تا 6 ساعت تاخیر پرواز می کند اما این امر، یکی دو ساعت قبل به آنان خبر داده شد.
خانمی که خواست نامی از وی برده نشود، گفت: اینجا تعداد زیادی کودک هستند و هوا بسیار گرم است. حتی صندلی کافی در سالن انتظار فرودگام امام خمینی (ره) وجود ندارد و برخی مسافران روی زمین نشسته اند.
وی ادامه داد: پرواز ما ساعت 17 بود اما گفته اند به دلیل نقص فنی هواپیما، در خوشبینانه ترین حالت ساعت 22 امشب پرواز صورت می گیرد.
«مسافران در گرمای طاقت فرسای در راهروهای فرودگاه سرگردان شده اند».
مسافر دیگری نیز گفت: من بچه کوچک دارم و خانواده ام بسیار خسته شده اند. وقتی به مسوولان هواپیمایی ایران ایر مراجعه کردم تا مکان مناسب تری را برای ما در نظر بگیرند، گفتند در هتل های مجاور فرودگاه، اتاق خالی برای استراحت مسافران وجود ندارد.
این آقا افزود: همراه چند نفر از مسافران به هتل هایی که نزدیک فرودگاه است، رفتیم که پذیرش آنجا گفت بیشتر اتاق ها، خالی است. چرا باید به ما دروغ بگویند؟
خبرنگار ایرنا موضوع را از واحد اطلاع رسانی روابط عمومی هواپیمایی ایران ایر پیگیری کرد. به گفته این شرکت هواپیمایی، «نقص فنی» سبب تاخیر در این پرواز بوده و هواپیمای جایگزین در نظر گرفته شده است.
برپایه اطلاعات اعلام شده، هواپیمای ایرباس 310 که صبح امروز تهران را به مقصد میلان ایتالیا ترک کرده بود و اکنون در مسیر بازگشت است، به عنوان جایگزین پرواز 749 است.
این هواپیما ساعت 20 و 10 دقیقه امشب در فرودگاه امام خمینی(ره) بر زمین می نشیند و پرواز به مقصد باکو نیز با پنج ساعت و 40 دقیقه تاخیر، در ساعت 22 و 40 دقیقه صورت می گیرد.

اقتصام*3065*1961*

انتهای پیام /*


منبع : ایرنا


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو