ایرلاین پرس | رونمایی از مشکل اصلی فرودگاه رامسر/امیدها فقط به جناب وزیر!

تاریخ خبر: // کد خبر: 82545 // // //


رونمایی از مشکل اصلی فرودگاه رامسر/امیدها فقط به جناب وزیر!

نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس‌آباد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه درحال حاضر بحث بدهی فرودگاه رامسر به فرودگاه مهرآباد مطرح است، گفت: جلسه‌ای با وزیر راه و شهرسازی خواهیم داشت که در این جلسه درباره این موضوع تصمیم‌گیری می‌شود.


رونمایی از مشکل اصلی فرودگاه رامسر/امیدها فقط به جناب وزیر!

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، فرودگاه رامسر زیباترین فرودگاه کشور تقریباً متروکه شده و خبری از پروازها در آن نیست، شبکه ارتباطی هوایی با توجه به سهولت و آسانی تردد و استفاده بهینه از وقت همواره مورد توجه مردم بوده اما متأسفانه چنین شرایطی در عروس شهرهای ایران وجود ندارد.

استفاده بهینه از ظرفیت هوایی فرودگاه رامسر در رونق صنعت گردشگری که هنوز نتوانسته جایگاه خود را در رشد و توسعه مازندران پیدا کند، از اهمیت به‌سزایی برخوردار است.

* پروازهای قبل را باید با افزایش مسیرهای جدید دایر کنیم

مدیرکل فرودگاه‌های مازندران در این‌باره در گفت‌وگو با فارس، گفت: در فرودگاه رامسر با موانع درختان و تیرهای برق مواجهیم که با توجه به تعداد زیاد درختان نمی‌توان نسبت به قطع آن اقدام کرد به دلیل اینکه ساختار شهر را برهم می‌زند.

 

سعدالله وطن‌خواه افزود: به‌منظور کاهش ریسک و افزایش ضریب ایمنی بخشی از درختان جابه‌جا شدند.

وی اضافه کرد: برای جابه‌جایی تیرهای برق با پیمانکار مذاکره کردیم که تأمین اعتبار شد ولی به‌دلیل نبود نقشه زیرساخت شهری در مراحل مسیر اجرا با مشکلاتی مواجه شدیم.

مدیرکل فرودگاه‌های مازندران بیان کرد: با تمهیدات اندیشیده‌شده موانع برطرف می‌شود تا اعلام آمادگی کنیم که پروازها به حالت عادی بر‌گردد.

 

 

وطن‌خواه گفت: امیدواریم با رفع موانع در فرودگاه رامسر و همچنین ایمن‌سازی فضای پروازی بتوانیم پروازهای قبل را با افزایش مسیرهای جدید دایر کنیم.

* تصمیم‌گیری درباره بدهی فرودگاه رامسر به فرودگاه مهرآباد

نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس‌آباد در مجلس شورای اسلامی درباره مشکلات و موانع پروازی در فرودگاه رامسر اظهار کرد: فرودگاه رامسر با موانعی ازجمله درختان و تیرهای برق برای پرواز مواجه بود که این مسائل رفع شد اما در حال حاضر بحث بدهی به فرودگاه مهرآباد مطرح است.

شمس‌الله شریعت‌نژاد بیان کرد: با توجه به حادثه یاسوج حساسیت‌ها در بحث پروازها و شرکت‌های هواپیمایی بیشتر شد.

 

 

وی افزود: ایراداتی از قبل بوده که در این زمینه اطلاعی نداشتیم، از اینکه درختان مانع پرواز هستند و نگرانی در ارتباط با تیرهای برق باید ابتدای سال اعلام می‌شد تا در برنامه بودجه دیده شود ولی در پایان سال مطرح شد.

نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس‌آباد در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با حمایت مسؤولان استان مسائل مربوط به تیرهای برق حل شد و درباره جابه‌جایی درختان با مجوز سازمان میراث فرهنگی، نسبت به این کار اقدام شد و دیگر مانعی وجود ندارد.

 

 

شریعت‌نژاد با بیان اینکه درحال حاضر بحث بدهی فرودگاه رامسر به فرودگاه مهرآباد مطرح است، گفت: جلسه‌ای با وزیر راه و شهرسازی خواهیم داشت که در این جلسه درباره این موضوع تصمیم‌گیری می‌شود که امیدواریم حل شود.

به گزارش فارس، لازم است با برنامه‌ریزی و ارائه راهکارهای مناسب برای بهره‌برداری بیشتر از این فرودگاه مهم تمهیدات لازم اندیشیده شود.

انتهای پیام/و

منبع : فارس نیوز


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو