ایرلاین پرس | تاکید مهندس عابدزاده بر بکارگیری ظرفیت‌های کارگروه تخصصی عملیات پرواز

تاریخ خبر: // کد خبر: 82848 // // //


تاکید مهندس عابدزاده بر بکارگیری ظرفیت‌های کارگروه تخصصی عملیات پرواز

علی عابدزاده ،رئیس سازمان هواپیمایی کشوری طی نشستی مشترک با اعضای کارگروه تخصصی عملیات پرواز بر اهمیت بهره‌گیری و اجرای بروندادهای فکری این کارگروه تاکید کرد.


تاکید مهندس عابدزاده بر بکارگیری ظرفیت‌های کارگروه تخصصی عملیات پرواز

تین‌نیوز | 

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری طی نشستی مشترک با اعضای کارگروه تخصصی عملیات پرواز بر اهمیت بهره‌گیری و اجرای بروندادهای فکری این کارگروه تاکید کرد.

به گزارش تین‌نیوز و به نقل از روابط‌عمومی سازمان هواپیمایی کشوری، چهلمین جلسه کارگروه تخصصی عملیات پرواز سازمان هواپیمایی کشوری با حضور رئیس سازمان و معاونت استاندارد پرواز برگزار شد.

علی عابدزاده ضمن قدردانی از زحمات این کارگروه در طول سال‌های اخیر، مصوبات این کارگروه به عنوان رویه‌های علمی و تخصصی در بدنه صنعت هوانوردی را لازم و افزود: کارگروه تخصصی عملیات پرواز طی سال‌های اخیر با بهره‌گیری از نخبگان صنعت هوانوردی، توانسته است در جهت رسیدن به الگوی مناسب برای حرکت در مسیر توسعه صنعت قدم‌های موثری را بردارد.

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری پس از ترسیم راهبرد و فعالیت‌های مهم این کارگروه در سال جاری، موضوعاتی چون نظارت، بازبینی، بروزرسانی و بومی‌سازی قوانین و مقررات، برنامه‌ریزی به منظور برون‌سپاری برخی از وظایف سازمان، تشکیل زیرگروه‌های تخصصی آموزش، ایمنی و اقتصاد، بررسی نظارت و کنترل کیفی خدمات فرودگاهی، بررسی ایجاد مدیریت واحد در عملیات اجرایی صنعت هوانوردی، پیشنهاد روش های تسهیل و تضمین سرمایه‌گذاری در صنعت هوانوردی، ایجاد و تقویت اتحادیه‌ها، تشکل‌ها، اصناف و مراکز آموزش تخصصی، ساماندهی مدیریت عملیات هوانوردی در فصل زمستان، توسعه و ارتقا فرهنگ عمومی در رابطه با نحوه تعامل با مسائل و موضوعات هواپیمایی، تدوین راهکارهای حمایت از حقوق مسافر، هم‌افزایی برای اجرای قابلیت‌های تکنولوژی های نو در عرصه هوانوردی مانند RNAV1-PBN, LVO و توسعه هوانوردی عمومی را از مهم ترین ماموریت‌های این کارگروه برشمرد.

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به تخصص، مدیریت، درایت، انگیزه و تجربه متخصصین حاضر در این کار گروه، ایجاد هم‌افزایی بین این کارگروه و بخش‌های مختلف سازمان هواپیمایی کشوری در جهت رفع چالش‌های احتمالی صنعت و بهره‌برداران، متصدیان حمل‌ونقل، ارائه‌دهندگان خدمات، شرکت فرودگاه‌های کشور و دیگر بخش‌های صنعت هوانوردی را از ضرورت‌ها و نیازهای صنعت حمل‌ونقل دانست.

وی با برشمردن تحولات سازمان هواپیمایی کشوری در سال های اخیر، تصریح کرد: نتایج مثبتی که امروز بدنه صنعت هوایی در حال منتفع شدن از آن است، در نتیجه بهره‌گیری از دیدگاه فرایندی، فعالیت‌های مطالعاتی و عدم سیاست زدگی تصمیم‌های اتخاذشده بوده است.

به گزارش تین‌نیوز، گزارشی از عملکرد کارگروه تخصصی عملیات پرواز در بروندادهای علمی و مطالعاتی ارائه شد.


منبع : تین نیوز


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو