ایرلاین پرس | اعزام ۳۵۰۰ زائر حج تمتع آذربایجان شرقی از ۱۹ مردادماه

تاریخ خبر: // کد خبر: 82975 // // //


اعزام ۳۵۰۰ زائر حج تمتع آذربایجان شرقی از ۱۹ مردادماه

مدیرکل فرودگاههای آذربایجان شرقی از آغاز پروازهای حج تمتع از ۱۹ مردادماه سالجاری از فرودگاه تبریز خبر داد، گفت: ۳۵۰۰ زائر حج تمتع آذربایجان شرقی از فرودگاه تبریز اعزام می شوند.


اعزام ۳۵۰۰ زائر حج تمتع آذربایجان شرقی از ۱۹ مردادماه

مصطفی صفایی عصر امروز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به اینکه محوطه ترمینال و فرودگاه تبریز به منظور تسهیل در تردد مسافران بهسازی می شود، اظهار داشت: با توجه به ترک هایی در آسفالت محوطه فرودگاه و میدان ورودی فرودگاه تبریز وجود دارد و در جهت زیباسازی و تسهیل در رفت و آمد مسافران اقدام به بهسازی کرده ایم.

مدیرکل فرودگاه های آذربایجان شرقی افزود: بلوار ورودی و جاده دسترسی به ترمینال و خانه های سازمانی، ساختمان اداری و میدان جلوی ترمینال فرودگاه با حدود ۶۰۰۰ تن آسفالت و هزینه ای بالغ بر ده میلیارد ریال انجام می گیرد.

وی از برقراری دو پرواز بین المللی جدید به مقاصد اسپارتا و ازمیر ترکیه از فرودگاه تبریز خبر داد، تصریح کرد: به منظور خدمت رسانی به مسافران فصل تابستان دو پرواز بین المللی جدید به مقاصد اسپارتا و ازمیر ترکیه از فرودگاه تبریز برقرار کرده ایم.

افزایش پروازهای هفتگی فرودگاه تبریز به مقاصد مشهد، کیش، رشت و تهران

صفایی اضافه کرد: تعداد پروازهای هفتگی فرودگاه به مقاصد مشهد، کیش، رشت و تهران با همکاری شرکتهای هواپیمایی ایرتور، ایرانایر و آتا افزایش یافته، این در حالی است که هر اقدامی صورت می گیرد در راستای افزایش سطح خدمات رسانی به مسافران تابستانی است.

مدیرکل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی بابیان اینکه از فرودگاه تبریز به مقاصد خارجی هامبورگ، استانبول، نجف، ازمیر، اسپارتا، بغداد و مدینه انجام می گیرد، گفت: تهران، مشهد، رشت، عسلویه، کیش، شیراز، بندرعباس، اهواز و کرمان از دیگر مقاصد پروازها از فرودگاه تبریز است.

وی همچنین از آغاز پروازهای حج تمتع از ۱۹ مردادماه سالجاری از فرودگاه بین المللی تبریز خبر داد و یادآور شد: در پروازهایی که قرار است از فرودگاه بین المللی تبریز انجام گیرد ۳ هزار و ۵۰۰ زائر به حج تمتع اعزام می شوند.

صفایی با اشاره به انجام عملیات نوسازی باند فرودگاه اردبیل خاطرنشان کرد: به لحاظ اینکه عملیات نوسازی باند فرودگاه اردبیل در حال انجام است به همین خاطر ۸۵۰ زائر حج تمتع استان اردبیل از طریق فرودگاه تبریز اعزام می شوند.

منبع : خبرگزاری مهر


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو