ایرلاین پرس | حمایت قاطع مجلس از ساماندهی باراندازهای اطراف تهران و ایجاد شهرسایبری

تاریخ خبر: // کد خبر: 83036 // // //


حمایت قاطع مجلس از ساماندهی باراندازهای اطراف تهران و ایجاد شهرسایبری

محمدرضا عارف، رئیس مجمع نمایندگان استان تهران با اعلام این مطلب که دو پیشنهاد شهر فرودگاهی در رابطه با راه‌اندازی منطقه لجستیک برای ساماندهی باراندازهای پراکنده شهر تهران و همچنین ایجاد شهر سایبری قابل توجه است، از حمایت مجلس از اجرای دو پیشنهاد فوق خبر داد و گفت: نباید موضوع توسعه فرودگاه امام خمینی(ره) تبدیل به مسئله سیاسی نشوند.


حمایت قاطع مجلس از ساماندهی باراندازهای اطراف تهران و ایجاد شهرسایبری

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه وشهرسازی محمدرضا عارف رئیس مجمع نمایندگان استان تهران در نشست هم‌اندیشی مجمع نمایندگان استان تهران و شورای شهر تهران با حضور عابدزاده رییس سازمان هواپیمایی کشوری و اعضای هیات مدیره شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی به ارائه نکاتی در رابطه با راه‌اندازی منطقه لجستیک شهر فرودگاهی امام خمینی به منظور ساماندهی باراندازهای پراکنده شهر تهران و همچنین شهر سایبری پرداخت.

عارف گفت: امیدواریم این برنامه با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی با بهترین شیوه و در کمترین زمان به سرانجام برسد.

رئیس مجمع نمایندگان استان تهران با تاکید براینکه پیشنهادات شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی با توجیه مناسب قابل انجام است گفت: ما تجربه قانونی شدن جلوگیری از توسعه فرودگاه‌ها را در مجلس هفتم داریم. به همین دلیل باید تلاش کنیم تا پیشنهادات مناسب در جهت توسعه فرودگاه تبدیل به مسائل سیاسی نشوند.

نماینده مردم تهران همچنین اعلام کرد: اگرچه دستیابی به ۱۱۰ میلیون مسافر در فرودگاه بین‌المللی امام خمینی در پروسه ۲۵ ساله آرمانی به نظر می‌رسد اما امیدواریم با دستیابی به ۳۰ میلیون مسافر در فرودگاه امام بتوانیم به بخشی از اهداف مورد نظر دست یابیم.

وی همچنین گفت: بحث مهندسی لجستیک بحث جدی است و خواهشم این است که با نگاه سنتی به آن نپردازیم.

این مقام مسئول شاخه گروه مهندسی را در مباحث لجستیک به عنوان مزیتی برای کشور برشمرد و گفت: در ایجاد شهر سایبری در فرودگاه امام باید دیدگاه نو را در نظر داشته باشیم و تلاش کنیم تا به انقلاب چهارم صنعتی در کشور برسیم.

عارف در پایان با اشاره به اینکه در منطقه رقبای جدی وجود دارد گفت: امیدواریم با راه‌اندازی منطقه لجستیک شهر فرودگاهی امام خمینی به هاب لجستیکی در منطقه تبدیل شویم.

منبع : وزارت راه


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو