ایرلاین پرس | پرواز مخفیانه هواپیمای آمریکایی از کره شمالی

تاریخ خبر: // کد خبر: 83277 // // //


پرواز مخفیانه هواپیمای آمریکایی از کره شمالی

یک فروند هواپیمای باری آمریکایی مخفیانه کره شمالی را ترک کرد.


پرواز مخفیانه هواپیمای آمریکایی از کره شمالی

به گزارش مشرق، یک فروند هواپیمای باری c130J-30 صبح امروز در ساعت 4:13 بامداد فرودگاه بین المللی سوسان در کره شمالی را ترک کرد. نکته جالب مشخص نبودن هدف این پرواز است که هیچ  یک از رسانه‌ها تا کنون علت آن را نمی‌دانند.

این یکی از دو پروازی است که کاربران تصویری از آن در اینستاگرام منتشر کرده‌اند. دومین پرواز SAM674 در ساعت 16:00 به مقصد توکیو است که یک فروند بوئینگ 757 نیروی هوایی آمریکا تیم مایک پامپئو، وزیر خارجه آمریکا را برای مذاکرات سه جانبه به ژاپن انتقال خواهد داد.

بیشتر بخوانید:

توافق کره شمالی و آمریکا برای ایجاد کارگروه مذاکرات هسته‎ای

پرواز غیرعادی این هواپیما در ساعت 4:13 دقیقه به این معنی است که این هواپیما احتمالا بدون هیچ مسافری و یا تخلیه یا بارگیری پیونگ یانگ را ترک کرده است.

زمان این پرواز همچنین به این معناست که بعید است برای پشتیبانی از سفر پامپئو (تامین خودرهای تشریفاتی) به پیونگ یانگ رفته باشد، زیرا سفر وزیر خارجه آمریکا 12 ساعت بیشتر در روز شنبه ادامه یافت.

هیتر نوئرت سخنگوی وزارت خارجه آمریکا پس از سفر پامپئو به کره شمالی در سخنانی تاکید کرد: مایک پامپئو وزیر خارجه ایالات متحده برای خلع سلاح کامل هسته ای کره شمالی کاملا قاطع است.

این در شرایطی است که پامپئو روز جمعه برای گفتگو با مقام های ارشد کره شمالی وارد پیونگ یانگ شده است و قرار است امروز شنبه به رایزنی های خود ادامه دهد.

نوئرت در جمع خبرنگاران گفت: هیچ چیزی فراتر از این واقعیت وجود ندارد که ایالات متحده قصد همکاری برای خلع سلاح هسته ای کامل شبه جزیره کره را دارد.

نوئرت در ادامه افزود: سیاست ها ما در قبال کره شمالی تغییر نکرده است. پامپئو به دنبال عملی کردن تعهدات رهبران دو آمریکا و کره شمالی در نشست سنگاپور است.

منبع : مشرق نیوز


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو