ایرلاین پرس | تاخیر در پرواز تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان به ایران

تاریخ خبر: // کد خبر: 83594 // // //


تاخیر در پرواز تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان به ایران

در حالیکه قرار بود تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان ایران ساعت ۱۸ به وقت ایران فرودگاه زاگرب را به سمت دوبی ترک کند، بدلایل نامشخص این پرواز با تاخیر روبرو شده است.


تاخیر در پرواز تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان به ایران

به گزارش خبرنگار اعزامی ایسنا از کرواسی، تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان ایران پس از کسب عنوان قهرمانی جهان، طبق برنامه ریزی از پیش تعیین شده قرار بود راس ساعت ۱۷ و ۵۵ دقیقه به وقت ایران فرودگاه زاگرب در کرواسی را به مقصد دوبی ترک کند اما پس از ورود تمامی مسافران به داخل هواپیما، اعلام شد مسافران هواپیما را ترک کنند.
این در حالیست که هیچ ساعت مشخصی برای مهیا شدن شرایط جهت پرواز به دوبی اعلام نشده اما گفته می شود احتمالا پرواز با تاخیر ۳ ساعته و یا بیشتر همراه خواهد بود. البته مسئولان فرودگاه نیز دلیل این تاخیر پرواز هواپیمایی امارات را به روشنی اعلام نکردند.
به دلیل این اتفاق، پرواز دوم ملی پوشان فرنگی ایران که قرار بود پس از یک ساعت و ۴۵ دقیقه توقف در فرودگاه دوبی به مقصد تهران انجام شود نیز عملا امکان پذیر نیست و مسئولان فدراسیون کشتی به دنبال مهیا کردن اولین پرواز از فرودگاه دوبی به مقصد تهران هستند.

البته فردا ساعت ۱۱ صبح و ۱۸ دو پرواز به سمت تهران از فرودگاه دوبی انجام می‌شود که هر دو جایی برای پذیرش مسافر جدید ندارند اما مسئولان فدراسیون بدنبال حل این مشکل هستند. با این شرایط زمان رسیدن فرنگی‌کاران به ایران نامشخص است.
انتهای پیام

منبع : ایسنا


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو