ایرلاین پرس | برقراری پروازهای مسیر رامسر – تهران هفته اینده

تاریخ خبر: // کد خبر: 84040 // // //


برقراری پروازهای مسیر رامسر – تهران هفته اینده

مدیر کل فرودگاه های استان مازندران از برقراری پروازهای فرودگاه رامسرو برعکس خبرداد و گفت : با رفع موانع پروازی ، پروازهای این فرودگاه هفته اینده از سر گرفته می شود .


برقراری پروازهای مسیر رامسر – تهران هفته اینده
پروازهای مسیر رامسر - تهران هفته اینده برقرار می شود

خبرگزاری آریا – ساری – ایرنا – مدیر کل فرودگاههای استان مازندران از برقراری پروازهای مسیر رامسر – تهران و برعکس خبرداد و گفت : با رفع موانع پروازی ، پروازهای این فرودگاه هفته اینده از سر گرفته می شود .

شرکت های هواپیمایی از انجام پرواز به فرودگاه رامسر به دلیل موانع پروازی از جمله وجود درخت و دکل های فشار قوی برق در مسیر باند پرواز ، ممانعت کردند و در مدت 2 ماه اخیر هواپیمایی از این فرودگاه نشست و برخاست نکرد .
سعداله وطن خواه روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : فرودگاه رامسر که پیش از این تنها پرواز رامسر به تهران را داشت از این پس روزانه این پرواز را انجام می دهد .
وی ادامه داد : از روز سه شنبه 26 تیرماه نخستین پرواز شرکت هواپیمایی آسمان و از 30 تیرماه اولین پرواز شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) در مسیر تهران -رامسر – تهران از سر گرفته می شود .
به گفته مدیر کل فرودگاههای مازندران، پروازهای فرودگاه رامسر بصورت روزانه انجام می شود و با توجه به فصل تابستان و حضور مسافران در غرب مازندران ، تعداد این پرواز به 2 پرواز در روز افزایش خواهد یافت .
وی گفت که امیدوار است با شروع عملیات پروازی ، بتوان از ظرفیت ناوگان هواپیمایی شرکت های هما و آسمان در جهت افزایش مسیرهای پروازی استفاده کرد .
** افزایش پروازهای فرودگاه رامسر
وطن خواه از پیشنهاد برقراری 2 پرواز جدید در مسیر های مشهد و اصفهان در فرودگاه رامسر خبر داد و افزود : با اعلام پاسخ و ارائه برنامه پروازی از سوی شرکت های هواپیمایی ، بستر خوبی برای جابجایی مسافران از طریق زیرساخت موجود در این فرودگاه فراهم خواهد شد .
وی در خصوص هزینه اجرای طرح های رفع موانع پروازی فرودگاه رامسر گفت که هر یک از سازمان های دخیل در ایجاد این موانع پروازی ، هزینه رفع آن را پرداخت کردند .
به گفته مدیر کل فرودگاههای مازندران به طور مثال شرکت توزیع برق غرب استان برای برداشتن و جابجایی دکل های فشار قوی برق از منابع و اعتبارات خود برای این منظور هزینه کرده است .
وی همچنین به وجود برخی موانع پروازی در فرودگاه ساری اشاره کرد و ادامه داد : هماهنگی های لازم برای برداشتن دکل های فشار قوی برق انجام شد تا مشکلی در نشست و برخاست هواپیماها در این فرودگاه بوجود نیاید .
مازندران سه فرودگاه در شهرستان های ساری ، رامسر و نوشهر دارد و ماهانه 680 پرواز در مسیرهای تهران ، مشهد ، شیراز ، بندرعباس ، عسلویه ، کیش ،اهواز ، عتبات عالیات و عربستان در این فرودگاهها نشست و برخاست دارند .
2096/1899
انتهای پیام /*

منبع : خبرگزاری آریا


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو