ایرلاین پرس | تصاویر| اعزام زائران حج از فرودگاه بوشهر

تاریخ خبر: // کد خبر: 85906 // // //


تصاویر| اعزام زائران حج از فرودگاه بوشهر

جانشین مدیریت حج و زیارت استان بوشهر از اعزام نخستین کاروان از فرودگاه بوشهر به حج تمتع خبرداد و گفت: ۲۱۹ زائر از کاروان‌های بوشهر و اهل تسنن عسلویه و نخل تقی از فرودگاه بوشهر به مدیته منوره اعزام شدند.


تصاویر| اعزام زائران حج از فرودگاه بوشهر

حسین ویسه با بیان اینکه امسال 906 نفر از استان بوشهر به حج تمتع اعزام می‌شوند اظهار داشت: امسال 874 زائر استان بوشهر به حج تمتع اعزام می‌شوند و 32 نفر هم خدمت‌رسانی به آنها را بر عهده دارند.

وی با بیان اینکه زائران خانه با 4 پرواز از فرودگاه بوشهر به مدینه منوره اعزام می‌شوند گفت: نخستین گروه زائران ساعت 13:40 دقیقه امروز از فرودگاه بین المللی بوشهر عازم سفر معنوی حج شدند.

جانشین مدیریت حج و زیارت استان بوشهر با بیان اینکه در این گروه  219 زائر از کاروان‌های بوشهر و اهل تسنن عسلویه و نخل تقی حضور دارند تصریح کرد: دومین پرواز هم ساعت 23:40 دقیقه امشب انجام می‌شود و 226 نفر از کاروان‌های دشتستان و اهل تسنن عسلویه و نخل تقی با این پرواز به مدینه منوره مشرف می‌شوند.

ویسه به سومین پرواز  حجاج بیت‌الله الحرام از فرودگاه بوشهر پرداخت و افزود:  سومین گروه از زائران شامل 207 نفر از کاروان‌های دیلم، گناوه، دیر و کنگان ساعت 9:20  دقیقه صبح فردا به سرزمین وحی انتقال می‌یابند.

وی با بیان اینکه چهارمین و آخرین پرواز فردا شب از فرودگاه بوشهر انجام می‌شود گفت: 254 زائر از کاروان‌های بوشهر، تنگستان و دشتی ساعت 20:40 دقیقه فرداشب از فرودگاه  بوشهر عازم مدینه منوره می‌شوند.

جانشین مدیریت حج و زیارت استان بوشهر افزود: انتقال زائران خانه خدا از فرودگاه بوشهر شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) انجام می‌دهد.

منبع : تسنیم


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو