پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | ایجاد زیرساخت‌های بار هوایی توسط بخش خصوصی

تاریخ خبر: // کد خبر: 88235 // // //


ایجاد زیرساخت‌های بار هوایی توسط بخش خصوصی

رحمت‌اله مه‌آبادی، مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران توسعه اپرون کارگو برای حمل بار هوایی را از وظایف شرکت فرودگاه‌ها دانست و گفت: سایر زیرساخت‌های لازم برای توسعه این مهم باید توسط بخش خصوصی ایجاد شود.


ایجاد زیرساخت‌های بار هوایی توسط بخش خصوصی
مه آبادی

مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران توسعه اپرون کارگو برای حمل بار هوایی را از وظایف شرکت فرودگاه‌ها دانست و گفت: سایر زیرساخت‌های لازم برای توسعه این مهم باید توسط بخش خصوصی ایجاد شود.

به گزارش گروه اقتصادی ایسکانیوز، رحمت‌اله مه‌آبادی، مدیرعامل و رییس هیات مدیره شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران، در ارتباط با توسعه مقوله بار هوایی و نقش شرکت فرودگاه‌ها در این مورد گفت: سیاست‌گذاری ایجاد زیرساخت حمل و نقل بار هوایی تا کنون بر این بوده که شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران نسبت به توسعه اپرون کارگو در فرودگاه‌ها اقدام کند، که این مهم در دستور کار قرار داشته و دارد.

مه‌آبادی به نقش بخش خصوصی در توسعه حمل و نقل بار هوایی در کشور اشاره کرد و افزود: سایر تاسیسات زیربنایی مورد نیاز برای توسعه حمل و نقل بار هوایی باید توسط بخش خصوصی توسعه داده شود.

مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران با اشاره بر ضرورت تجمع بار هوایی در مناطق خاص گفت: در مقوله بار هوایی، سیاست بر این است که تجمع بار در یک منطقه باشد.

او ادامه داد: تعدد کارگو ترمینال هوایی در هیچ جای دنیا وجود ندارد.

مه آبادی بر اهمیت وجود صرفه اقتصادی برای بخش خصوصی در مقوله حمل بار هوایی تاکید کرد و افزود: از این جهت بخش خصوصی باید در جایی که حمل بار هوایی و ایجاد زیرساخت‌های آن توجیه اقتصادی داشته باشد، وارد شود.

انتهای پیام/

169 / 161

منبع : ایسکا نیوز


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو