پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | ماجرای چک‌پول میلیاردی و قسم ماندنی

تاریخ خبر: // کد خبر: 89074 // // //


ماجرای چک‌پول میلیاردی و قسم ماندنی

پلیس وظیفه‌شناس رامسری با اشاره به اینکه سرلوحه فعالیت پلیس حفظ جان، مال و ناموس مردم است، گفت: قسم یاد شده در دانشگاه انتظامی را هر زمان به یاد می‌آورم، به دور از وابستگی و توجه به مسائل مالی همیشه پای‌بند قسم خود هستم و خواهم بود.


ماجرای چک‌پول میلیاردی و قسم ماندنی

خبرگزاری فارس مازندران؛ مونا فتوکیان از رامسر-  تحویل کیف پیدا شده در سالن انتظار فرودگاه رامسر که حاوی 145 میلیارد ریال وجه نقد، چک پول و اوراق بهادار توسط مامور پلیس فرودگاه به صاحبش  خبری بود که طی دو روز گذشته به نقل از معاون اجتماعی پلیس مازندران منتشر شده بود؛ داستان از این قرار بود که  یکی از ماموران پلیس فرودگاه شهرستان رامسر در پایان جابه‌جایی مسافران هوایی فرودگاه متوجه یک عدد کیف دستی شد که بلاصاحب در سالن انتظار فرودگاه رها شده بود.

این مامور وظیفه‌شناس پس از بررسی محتویات کیف متوجه وجود مقادیر زیادی وجه نقد و چک پول به مبلغ بالغ بر 145 میلیارد ریال شده است.

این ماموران با بررسی‌های کامل محتویات کیف، صاحب آن را شناسایی کردند و پس از دعوت صاحب کیف به قرارگاه پلیس فرودگاه شهرستان، کیف پول پیدا شده با محتویات داخل آن تحویل صاحبش شده است.

خبرگزاری فارس مازندران در پیگیری سوژه خبری خوب به سراغ سروان محمدرضا صالحی این پلیس وظیفه‌شناس و پاک‌دست رامسری رفته وی در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در شهرستان رامسر به شرح ماجرای پرداخت؛

وی که جانشین پلیس فرودگاه رامسر است در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در شهرستان رامسر از پیدا شدن کیفی در تاریخ ۱۲ مرداد ماه ساعت ۳:۴۵ دقیقه خبر داد که در سالن پروازی فرودگاه بدون صاحب بود و پس از مشاهده و بررسی مسائل و سلسله مراتب به صاحب آن تحویل داده شد.

صالحی با اشاره به اینکه سرلوحه فعالیت پلیس حفظ جان، مال و ناموس مردم است، اظهار کرد: قسم یاد شده در دانشگاه انتظامی را هر زمان به یاد  می‌آورم به دور از وابستگی و توجه به مسائل مالی همیشه پای‌بند قسم خود هستم و خواهم بود.

جانشین پلیس فرودگاه رامسر با بیان اینکه کیف مذکور حاوی پول نقد، چک و دلار و مدارک مهم دیگر بود، تصریح کرد: بسیار خوشحال هستم که توانستم از این آزمایش الهی سربلند بیرون آمده که سبب حفظ آبروی ناجا و سلسله مراتب انتظامی شدم.

صالحی با اشاره به اینکه می‌توان گفت؛ پلیس ۱۱۰، ۱۱۰ ماموریت دارد، افزود: امیدوارم بتوانیم برای کشور عزیزمان که خون‌ شهیدان بسیاری تقدیم شد و افراد بسیاری در لباس مقدس انتظامی در مرز‌ها و مناطق دیگر با شرایط سخت فعالیت می‌کنند به خوبی خدمت کنیم.

وی در پایان از اساتید خود تشکر کرد.

انتهای پیام /و

منبع : فارس نیوز


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو