پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | استاندار و وزیرکشور پروژه فرودگاه قم را تعیین تکلیف کنند

تاریخ خبر: // کد خبر: 89349 // // //


استاندار و وزیرکشور پروژه فرودگاه قم را تعیین تکلیف کنند

احمد امیرآبادی، نماینده مردم قم در مجلس با بیان اینکه یک‌هزار و 200 نفر در پروژه فرودگاه قم سرمایه گذاری کردند گفت: از استاندار قم و وزیر کشور می‌خواهم که این پروژه را تعیین تکلیف کنند.


استاندار و وزیرکشور پروژه فرودگاه قم را تعیین تکلیف کنند

احمد امیرآبادی با اشاره به ویژگی‌های استان قم اظهار کرد: این استان یک استان تک شهرستانی است، ولی جمعیت زیادی دارد و استان قم دارای مناطق ویژه ای است، تغییر آب و هوایی در استان قم زیاد است و در این استان هم مناطق برف خیز و هم مناطقی با آب و هوای گرم وجود دارد.

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به وضعیت پروژه های مهم در این استان افزود: باید تکلیف پروژه منوریل قم مشخص شود، باید مدیران استان تصمیم بگیرند که آیا شهر قم نیاز به این پروژه دارد یا خیر و نمایندگان مجلس شورای اسلامی از این تصمیم حمایت می‌کنند، بودجه زیادی در پروژه منوریل هزینه شد.

امیرآبادی افتتاح پروژه بلوار آیت‌الله بروجردی را نتیجه هماهنگی مدیران دانست و تصریح کرد: این پروژه منطقه پردیسان را از بن بست خارج کرد و ترافیک بلوار غدیر را کاهش داد.

وی در خصوص وضعیت فرودگاه قم ادامه داد: هزار و 200 نفر در پروژه فرودگاه قم سرمایه گذاری کردند، از استاندار قم و وزیر کشور می‌خواهم که این پروژه را تعیین تکلیف کنند. استاندار نماینده عالی دولت در استان است و در خصوص پروژه فرودگاه قم از وزیر کشور در مجلس شورای اسلامی درخواست سوال کردم و پیگیر این پروژه هستم.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ادارات استان قم در جذب سرمایه گذار ضعیف هستند افزود: بهترین راه برای تولید برق در قم، استفاده از ظرفیت برق خورشیدی است، اما سرمایه گذاران برق خورشیدی در ادارات استان سرگردان می‌شوند.

وی درباره وضعیت بانک ها و خدمات دهی آنها خاطرنشان کرد: بانک‌ها به هیچ صراطی مستقیم نیستند و آن‌ها به عنوان یک بنگاه اقتصادی بزرگ کار خودشان را انجام می‌دهند، در بانک‌ها ربا صورت می‌گیرد و قوانین اسلامی اجرا نمی‌شود، بسیاری از اختلاس‌ها مرتبط با بانک‌ها است، باید بانک مرکزی به مجلس شورای اسلامی پاسخگو باشد.

منبع : فارس نیوز


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو