پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | اخبار شهروندی/نارضایتی ساکنان تهرانسر از صدای گوش خراش هواپیماها

تاریخ خبر: // کد خبر: 94090 // // // //


اخبار شهروندی/نارضایتی ساکنان تهرانسر از صدای گوش خراش هواپیماها

اینجا همه چشم‌ها به آسمان دوخته شده است. آن بالا هر روز غوغایی برپاست و این پایین حس غریبی از جنس ​دلشوره به جان خیلی‌ها می‌افتد. آن بالا پرنده آهنین با غرور وصف ناشدنی بال هایش را گشوده تا اوج بگیرد و این پایین، اما مردمی هستند که هر روز و هر لحظه باصدای گوشخراش پرنده ​های آهنی زندگی می​ کنند . ساکنان شهرک‌های اطراف محدوده فرودگاه مهرآباد از سی‌متری جی و سه‌راه آذری گرفته تا فتح، اکباتان و تهرانسر سال‌هاست زندگی‌شان از روال عادی خارج شده و روز و شب آنها بدجوری با پرواز پرنده‌های آهنین گره‌خورده است.گلایه زیر ، یکی از هزاران گلایه طرح شده توسط ساکنان مناطق همجوار فرودگاه مهرآباد است.


اخبار شهروندی/نارضایتی ساکنان تهرانسر از صدای گوش خراش هواپیماها

پیام ورودی # 134  :

با سلام
درسه ماه اخیر شاهد بلند شدن هواپیماها به صورت مستقیم هستیم طوریکه گردش به چپ آنها زمانی که به بالای اتوبان شهید لشگری رسیدند انجام می شود . این مسئله باعث صلب آسایش و رسیدن به جنون ساکنین تهرانسر و اطراف اتوبان شده است ….
قبلا هم این نویز و صداهای آزار دهنده وجود داشته ولی به صورت دائم نبوده و قابل تحمل بود اما حالا  طوری شده که اصلا شب و روز نداریم ، من ساکن بلوار اصلی تهرانسر قسمت بالای شهرداری هستم و دقیقا از 5.30 دقیقه هر صبح پرواز ها را شروع می کنند و به طور مرتب و پشت سر هم همه پرواز ها در یک مسیر و همه هم از بالای سر ما عبور می کنند تا گاها ساعت یک شب ادامه داره طوریکه دیگر واقعا قابل تحمل نیست ، ….

به خاطر مدیریت غلط ، سنتی و … و خطا با فکر و جان مردم بازی می شود ، اگر قرار بود که مسیر پرواز به این شکل و مستقیم باشد چرا مجوز ساخت و ساز در این مسیر داده شده که بنده و امثال بنده با خون دل و جان کندن یک واحد آپارتمان بخریم که اصلا آسایشی در آن وجود ندارد؟

شما را به خدا راه حلی برای این قضیه پیدا کنید و یا حداقل مسیر پروازها را به حالت قبل برگردانید که در این شرایط سخت و سنگین جامعه گره ای از مشکلات مردم باز شود …
از خدا می خواهم و امیدوارم که این نوشته ها به گوش مسئولین برسد تا مشکل ساکنین این مناطق تا حدی کمتر شود.
اهالی بالای تهرانسر

منبع: اختصاصی ایرلاین پرس /  اخبار ارسالی شهروندان


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو