پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | بیمه ما بیمه گر بزرگترین ناوگان هواپیمایی کشور

تاریخ خبر: // کد خبر: 94504 // // // //


بیمه ما بیمه گر بزرگترین ناوگان هواپیمایی کشور

ناوگان هوایی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران تحت پوشش بیمه “ما” قرار گرفت.


بیمه ما بیمه گر بزرگترین ناوگان هواپیمایی کشور
بیمه ما  بیمه گر بزرگترین ناوگان هواپیمایی کشور

خبرگزاری آریا – ناوگان هوایی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران تحت پوشش بیمه "ما" قرار گرفت.
به گزارش خبرگزاری آریا، درجریان مناقصه برگزار شده توسط شرکت " ایران ایر"، شرکت سهامی بیمه "ما" به عنوان بیمه گر این مجموعه انتخاب شد. عواملی نظیر توانگری مالی بالای شرکت بیمه "ما" ، برخورداری از اتکایی مطمئن ، پشتوانه فنی وعلمی مناسب، ارائه نرخ و شرایط فنی مورد تایید بیمه مرکزی ، شفافیت صورت های مالی در بورس وچابکی شرکت بیمه "ما" در ارائه خدمات، در این انتخاب موثر بوده است.
براساس این گزارش و به نقل از امیرحسین قربانی، معاون فنی بیمه "ما" هواپیماهای ناوگان هوایی هما شامل انواع مدل های ایرباس، بوئینگ، ای .تی ار، فوکر وسایر مدل ها می باشد که پس از اخذ تاییدیه فنی از مدیریت های ذیربط در بیمه مرکزی، چهار بیمه نامه شامل بیمه بدنه و مسئولیت ، بیمه نامه فرانشیز بدنه ، بیمه نامه جنگ بدنه و بیمه لوازم یدکی برای آنها صادر شده است. علاوه بر این به دلیل تجمیع سبد پرتفوی بیمه ای بیمه گذار نزد بیمه "ما" ، بیمه نامه سایر رشته ها از جمله بیمه نامه گواهینامه خلبانان در سررسید خود نزد بیمه "ما" صادر می شود.
قربانی افزود : خوشبختانه با تعامل مثبتی که بین دو مجموعه وجود دارد ،توانستیم ضمن دریافت بخشی از حق بیمه وپرداخت سهم بیمه گران اتکایی، گام های اولیه را مطمئن بر داریم .
معاون فنی بیمه "ما" با تاکید بر این نکته که هما، یک ایرلاین خوشنام و باسابقه و سرمایه ملی کشور است گفت : انتخاب بیمه "ما" از جانب این بیمه گذار بزرگ ، مایه مباهات است وافتخار می کنیم که بخش خصوصی صنعت بیمه شایستگی وتوانمندی لازم را برای ارائه انواع بیمه نامه ها در کلیه عرصه ها دارد .ضمن اینکه اعلام می کنیم شرکت بیمه "ما" ، امادگی لازم برای ارائه پوشش بیمه ای به سایرایرلاین های معتبر کشور را نیز دارد .
–>

منبع : خبرگزاری آریا


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو