هتل‌های لوکس باکو ؛ جمهوری آذربایجان
شنبه 10 آذر 1397 2 هفته قبل

هتل‌های لوکس باکو ؛ جمهوری آذربایجان

باکو، پایتخت جمهوری آذربایجان و شهری بندری در ساحل غربی دریای خزر است که به دلیل وجود جاذبه‌های تاریخی و فرهنگی گردشگران بسیاری را به خود جلب می‌کند. چنانچه قصد سفر به باکو را دارید، در ادامه با هتل های باکو آشنا شوید.

Minsk-Baku flights to be available four times a week
جمعه 27 مهر 1397 2 ماه قبل

Minsk-Baku flights to be available four times a week

Since the start of the winter flight schedule Belavia will increase the frequency of flights to Baku to four times a week. Flights from Minsk will be available on Mondays, Wednesdays, Fridays and Saturdays at 23:15 local time with arrival in Baku on the next day at 03:35 local time. Flights from Baku will be operated on Tuesdays, Thursdays, Saturdays and Sundays at 04:35 local time with arrival in Minsk at 07:10 local time.
Read full text at: http://eng.belta.by/society/view/minsk-baku-flights-to-be-available-four-times-a-week-115831-2018/
If you use BelTA’s materials, you must credit us with a hyperlink to eng.belta.by.

بهترین هتل‌های باکو از نظر مردم
دوشنبه 2 مهر 1397 3 ماه قبل

بهترین هتل‌های باکو از نظر مردم

اگر قصد بازدید از شهر زیبای باکو که مرز تقابل فرهنگ اروپایی و آسیایی است را دارید، بهتر است بهترین هتل های باکو را نیز بشناسید. بهترین هتل های باکو که در این مطلب به معرفی آن می‌پردازیم بر اساس نظرسنجی و سطح کیفی خدمات در وب سایت تریپ ادوایز و با استفاده از نظر مردم انتخاب شده‌اند.

دیدنی های باکو، قلب تاریخ و مدرنیته آذربایجان
جمعه 15 تیر 1397 5 ماه قبل

دیدنی های باکو، قلب تاریخ و مدرنیته آذربایجان

باکو بزرگترین شهر، بزرگترین بندر و پایتخت جمهوری آذربایجان است. این شهر که زمانی جزو آذربایجان ایران بود، تاریخ و آثار تاریخی و گردشگری زیادی را از گذشتگان به ارث برده که در این مقاله به معرفی آن ها پرداخته شده است.

۱۰ رستوران برتر شهر باکو را بشناسید
چهارشنبه 30 خرداد 1397 6 ماه قبل

۱۰ رستوران برتر شهر باکو را بشناسید

باکو یک قطب پر جنب‌وجوش فرهنگی، علمی و صنعتی در ناحیه کوه‌های قفقاز است. باکو به خاطر تاریخ غنی و متنوع خود یک کلان‌شهر با ترکیبی از گروه‌های قومی و سنت‌ها است. امری که می‌توان بازتاب آن را در بخش خوراکی‌ها مشاهده کرد.

صدور ویزا برای اتباع ایران و 14 کشور در فرودگاه باکو آغاز شد
سه شنبه 25 اردیبهشت 1397 7 ماه قبل

صدور ویزا برای اتباع ایران و 14 کشور در فرودگاه باکو آغاز شد

جمهوری آذربایجان از روز سه شنبه صدور روادید برای شهروندان 15 کشور از جمله جمهوری اسلامی ایران را از طریق سامانه الکترونیکی ‘آسان ویزا ‘ در فرودگاه بین المللی حیدر علی اف باکو آغاز کرد .

آغاز صدور روادید فرودگاهی توسط باکو برای 15 کشور، از جمله ایران
جمعه 14 اردیبهشت 1397 7 ماه قبل

آغاز صدور روادید فرودگاهی توسط باکو برای 15 کشور، از جمله ایران

الوی مهدی اف رئیس نهاد دولتی خدمات عمومی جمهوری آذربایجان گفت : جمهوری آذربایجان ساده سازی صدور روادید از طریق سیستم « آسان ویزا» را از 25 اردیبهشت ماه برای شهروندان 15 کشور آغاز می کند. شهروندان ایران ، عمان ، عربستان ، بحرین ، قطر ، کویت ، ژاپن ، اندونزی ، چین ، کره جنوبی ، مالزی ، سنگاپور ، ترکیه ، اسرائیل و امارات متحده عربی از 15 ماه می ( 25 ار دیبهشت ) جاری می توانند در حین ورود به جمهوری آذربایجان ، روادید خود را در فرودگاه دریافت کنند .

Azeraeronavigation”, IATA to co-op in number of key areas
چهارشنبه 16 اسفند 1396 9 ماه قبل

Azeraeronavigation”, IATA to co-op in number of key areas

The World Air Traffic Management Congress is the largest international professional event in the field of ATS. Unique exhibition and conference attracting over 7,500 specialists from all over the world each year, is held as part of the event. Operated by the Civil Air Navigation Services Organisation (CANSO) in partnership with the Air Traffic Control Association (ATCA), World Air Traffic Management Congress brings together the world’s leading product developers, experts, stakeholders, and air navigation service providers.

چطور از فرودگاه باکو به مرکز شهر برویم؟
یکشنبه 13 اسفند 1396 9 ماه قبل

چطور از فرودگاه باکو به مرکز شهر برویم؟

فرودگاه بین المللی حیدر علی اف (Baku Heydar Aliyev Airport) که به فرودگاه باکو شهرت دارد در فاصله ۲۵ کیلومتری شهر باکو قرار دارد. باکو به دلیل نزدیکی به ایران، هزینه نسبتا پایین سفر و جاذبه های گردشگری فراوانی که دارد یکی از چند انتخاب اول ایرانی ها برای سفر خارجی به شمار می رود.اتوبوس شاتل دسترسی سریع و راحتی را به مرکز شهر باکو فراهم می کند، اگر وسایل و چمدان های زیادی همراهتان است، خسته هستید و دوست ندارید وقت تان را برای اتوبوس هدر بدهید می توانید از تاکسی استفاده کنید. تاکسی به عنوان راحت ترین گزینه حمل و نقل فرودگاه باکو به صورت ۲۴ ساعته فعال است و شما را از جلوی ترمینال فرودگاه تا درب هتل می رساند

راهنمایی سفر به آذربایجان
سه شنبه 3 اسفند 1395 2 سال قبل

راهنمایی سفر به آذربایجان

در میان اروپا و آسیا، سرزمین تضاد و تناقض ها، آذربایجان واقع شده است. آذربایجان اخلاق فرهنگی خود را از روس ها، ترک و فارس جذب کرده است. شهری پویا که می توان تمام مظاهر زندگی جدید جهانی را در آن دید.

چرا باید به آذربایجان برویم؟
دوشنبه 20 دی 1395 2 سال قبل

چرا باید به آذربایجان برویم؟

اروپا در «سرزمین آتش»، آذربایجان، بزرگ‌ترین کشور قفقاز و سرزمین «گِل‌فشان‌»های منحصربه‌ فرد به آسیا می‌رسد. جاذبه‌های آذربایجان بسیارند، از میراث تاریخی و فرهنگی خیره‌کنندهٔ این کشور گرفته تا فروشگاه‌های صنایع دستی و غذاهای حلال، ازحمام‌های آب گرم با فواید پزشکی تا تماشای گل‌فشان‌های منحصر‌به‌فرد در سراسر دنیا. همچنین می‌توانید به پیاده‌روی در شهرهای فوق‌العادهٔ باکو و شِکی بروید یا در زمستان به اسکی در پیست اسکی معروف شاهداگ بپردازید.

سفر به باکوی آذربایجان بزرگ‌ترین شهر قفقاز
دوشنبه 3 آبان 1395 2 سال قبل

سفر به باکوی آذربایجان بزرگ‌ترین شهر قفقاز

سفر به باکوی آذربایجان، سفر به بزرگ‌ترین شهر قفقاز و ثروتمندترین کشور این منطقه است.این کشور نیمی از سواحل غربی دریای خزر را به خود اختصاص داده ، شهر باکو پایتخت این کشور و بزرگ‌ترین شهر قفقاز است. این کشور همچنین خواهرخوانده‌ی شهر تبریز نیز هست. آب‌وهوای باکو زمستان‌های سردکه برف سراسر آن را سپید می‌کند، بهار و تابستان بسیار مطبوع و طبیعت بسیار چشم‌نوازی دارد .این شهر ساحلی دارای بافت تاریخی زیبایی است که در فهرست جهانی یونسکو نیز به ثبت رسیده است.در سفر با تور آذربایجان،از دیدنی‌های آن چون میدان فانتین، پارک مفاخر، کاخ شیروان‌شاه و برج دختر که توریست‌های زیادی را به سوی خود جذب می‌کنند بازدید فرمایید.

نکاتی در مورد سفر به باکو
یکشنبه 28 شهریور 1395 2 سال قبل

نکاتی در مورد سفر به باکو

باکو بزرگترین شهر قفقاز و پایتخت جمهوری آذربایجان است.همچنین باکو در نوک جنوبی شبه جزیره ی آبشرون دارای ساحلی از دریای خزر است.سه بخش عمده ی باکو: شهرستان باستانی،اتحاد جماهیر شوروی سابق و شهر جدید است.

بهترین هفت هتل باکو به انتخاب وب سایت سفری تریپ‌ادوایزر
جمعه 5 شهریور 1395 2 سال قبل

بهترین هفت هتل باکو به انتخاب وب سایت سفری تریپ‌ادوایزر

باکو پایتخت جمهوری آذربایجان، بزرگ‌ترین شهر و همچنین بزرگ‌ترین بندر این کشور است. این شهر بر ساحل غربی دریای خزر در شبه‌جزیره آب‌شوران قرار دارد و یکی از مناطق نفت‌خیز جهان است. در ادامه می‌توانید برترین هتل‌های این شهر زیبا را مشاهده کنید.

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو